Facebook Google+ Twitter

Prawdziwe oblicze Stanisława Michalkiewicza

Stanisław Michalkiewicz wielokrotnie oskarżał różnych polityków o powiązania z tajnymi służbami specjalnymi. Szkoda tylko, że dotyczyło to wyłącznie jego przeciwników politycznych.

Michalkiewicz zarzuca Jarosławowi Kaczyńskiemu, że krytykując Ruch Narodowy idzie pod rękę z Adamem Michnikiem oraz "Gazetą Wyborczą". Przyganiał kocioł garnkowi! Publicysta "Naszego Dziennika" krytykując Kaczyńskiego sam wielokrotnie szedł pod rączkę z "Gazetą Wyborczą". Kto nabijał się z "wyprawy gruzińskiej" Lecha Kaczyńskiego? Kto twierdził, że Jarosław Kaczyński wykorzystuje katastrofę smoleńską do cynicznej gry politycznej?

W szczególności ten drugi zarzut pokazuje jak na dłoni nieuczciwość oraz nierzetelność
Michalkiewicza. Z jednej strony były polityk UPR twierdzi, że PiS wykorzystuje Smoleńsk do celów politycznych, ponieważ jest partią nieudolną i niekompetentną; z drugiej, za każdym razem kiedy Kaczyński łagodzi retorykę, sugeruje że prezes PiS chce się przyłączyć do układu. I tak źle i tak niedobrze!

Prawdziwe oblicze Michalkiewicza odsłania jego ostatnia wypowiedź w sprawie Ruchu Narodowego. Ten pogromca "razwiedki" kompletnie zlekceważył informacje o szkoleniu straży narodowców przez wojskowych bezpieczniaków. Zarzuca złym "pisiorom", że w ten sposób dezawuują zbawieńczy ruch. Oczywiście dostaje się "Gazecie Polskiej", która na zlecenie Kaczyńskiego wysmarowała ten obrzydliwy artykuł. Przecież Michalkiewicz powinien się cieszyć, że media ujawniły informacje o powiązaniach politycznych działaczy z bezpieką. Kiedy "Gazeta Polska" ujawniła podobnego typu informacje o Milanie Suboticiu, Michalkiewicz śpiewał z innego klucza. Ale przecież rzecz, wtedy dotyczyła TVN-u- tych wrogów Polski.

Po czym w takim razie poznać patriotów? Po tym kogo popiera Michalkiewicz. Jeżeli mówi, że Janusz Korwin- Mikke to nadzieja dla Polski to tak jest; nawet jeśli lider KNP razem z redaktorem Wołkiem propaguje "kłamstwo smoleńskie". Jeżeli mówi, że Ruch Narodowy powstaje spontanicznie to nikt nie powinien tego podważać, wszak niepokojące informacje o udziale w tym przedsięwzięciu bezpieki nie mają kompletnie, żadnego znaczenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.