Facebook Google+ Twitter

Prawdziwe samochodowe spa

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-11-19 10:45

W Polsce pojawiła się sieć serwisów zajmujących się tzw. estetycznymi naprawami i kosmetyką samochodów. Tutaj można szybko odświeżyć i odmłodzić swoje auto.

Fot. ilustracyjna / Fot. Bogdan MożdżyńskiNowa sieć serwisów nazywa się S Plus i ma obecnie cztery salony, dwa własne (w Poznaniu i w podwarszawskiej Jabłonnie) i dwa działające w systemie franczyzowym (w Warszawie). Ich oferta polega na skoncentrowaniu w jednym miejscu usług związanych z solidnym odświeżeniem samochodu, czyli z przywróceniem mu stanu zbliżonego do fabrycznego. jednak chodzi przy tym o walory estetyczne auta, a nie o jego mechanikę.

Jest to program zwany Smart Repair, czyli usuwanie drobnych wgnieceń, otarć, zarysowań i zmatowień karoserii (bez konieczności malowania całych jej paneli), a także uszkodzeń elementów plastikowych i szyb. Uzupełnia go program Auto Detailing, który jest eliminowaniem śladów dotychczasowej, normalnej eksploatacji auta. Może to być usuwanie zanieczyszczeń z silnika, czyszczenie podsufitki czy renowacja skórzanej tapicerki.

Bogdan Możdżyński


Więcej na stronie www.motofakty.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.