Facebook Google+ Twitter

"Prawdziwi faceci" - Maciej Kozioł

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-15 17:41

"Prawdziwi faceci" to tragikomedia ze świetnymi dialogami i bezkompromisowym, dalekim od stereotypów opisem świata czterech mężczyzn, z których każdy ma inny pomysł na życie i wyznaje inne wartości.

 / Fot. okładkaTo historia czterech facetów o zaskakujących biografiach, którzy po wspólnym, dramatycznym przeżyciu usiłują zmienić swoje życie.

W zderzeniu z losem następuje eksplozja po eksplozji. Giną lub zostają ranne przekonania i wiara w istnienie pełne szlachetnych czynów oraz bezinteresownej przyjaźni. A co w tej wyniszczającej wojnie o swoje udało się im ocalić? O tym jest ta książka. Kim powoli się stajemy i co z nas zostaje. Każdy człowiek prędzej czy później zostanie sam na sam z pytaniami dotyczącymi dokonanych wyborów. Każdy też chce wierzyć, że nigdy nie jest za późno, aby zmienić dotychczasową, niedoskonałą egzystencję na lepszą.

Autor powieści – Maciej Kozioł, jest absolwentem wrocławskiej polonistyki, absolwentem studium scenariuszowego w łódzkiej Filmówce, doktorem filmoznawstwa. Wykłada na wyższych uczelniach, pracował w agencjach reklamowych. Ma też spore poczucie humoru, bez którego nie dałoby się w dzisiejszym świecie dożyć do jutrzejszej, porannej jajecznicy. Potrafi ona czasem przywrócić wiarę we wszystko, co utraciliśmy.

Szczegóły:
* Rodzaj literatury: Beletrystyka
* Wydawca: Novae Res, Gdynia 2009
* Wydanie: Pierwsze
* Liczba stron: 180
* ISBN: 978-83-61194-45-3
* Nośnik: Druk
http://zaczytani.pl/ksiazka/prawdziwi_faceci,druk

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: novaeres


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.