Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1585 miejsce

Prawdziwy Mikołaj z Laponii już wkrótce w Tarnowie

Tegoroczne święta w Tarnowie zapowiadają się naprawdę ekscytująco. W ich klimat wprowadzi swoją obecnością najprawdziwszy Święty Mikołaj. 5 grudnia wyląduje swym zaprzęgiem na tarnowskim rynku.

 / Fot. UM/TCKKto nie wierzy w Mikołaja i jego dobroduszność, ten 5 grudnia winien zawitać do Tarnowa. O godz. 17, na tarnowskim rynku pojawi się najprawdziwszy Mikołaj, prosto z Laponii! A skoro będzie Mikołaj, nie może zabraknąć też góry prezentów.

Tarnów jest jednym z trzech miast w Polsce, które Mikołaj odwiedzi w tym roku (w innych miastach wyręczą go oczywiście pomocne elfy). Jak zapewnia miejscowy magistrat, w środowe popołudnie nie zabraknie w Tarnowie wielu "atrakcji, słodkości oraz wyjątkowej atmosfery".

Zabawa rozpocznie się jeszcze przed przybyciem honorowego gościa z Laponii. W samo południe, najmłodsi tarnowianie, od roku już czekający z utęsknieniem na mikołajkowe prezenty, będą mogli sprawić prezent samemu Mikołajowi i - w ramach imprezy "Choinka Dzieci" - przystroić choinkę, która uroczyście rozbłyśnie potem na tarnowskim rynku.

Czytaj też: Membrana i szot, czyli co w Tarnowie porabiał Szkot


Każdy będzie mógł także zrobić sobie z Mikołajem zdjęcie. I choć nie słychać jeszcze dzwoneczków na mikołajowym zaprzęgu, już teraz można wrzucać listy z życzeniami do specjalnej skrzynki ustawionej na rynku, tuż przy Tarnowskim Centrum Kultury. Wszystkie listy trafią następnie do sinobrodego gościa z dalekiej Laponii. Czy spełnią się wasze świąteczne życzenia? By się przekonać, bądźcie w środę na rynku w Tarnowie.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Tarnowa oraz Tarnowskie Centrum Kultury. Więcej informacji na stronie kultura.tarnow.pl.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.