Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20432 miejsce

Prawica na Twitterze o okładce "W Sieci": Tusk to gangster

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-10-27 19:49

"Donald Tusk nie może uwierzyć w pomyślny obrót spraw" - napisał na Twitterze poseł PiS Stanisław Pięta. Jego zdaniem, premier Tusk i Władimir Putin "okazują satysfakcję". Do rozmowy włączyli się Joanna Lichocka i Rafał Ziemkiewicz.

 / Fot. print screen / TwitterPięta odpowiedział na wpis Konrada Piaseckiego, który skomentował okładkę nowego numeru "W Sieci": Jeśli ktoś jest w stanie uwierzyć, że DT na smoleńskim lotnisku mógł okazywać radość... To świat oszalał.

Poseł napisał: Uwierzyć? Panowie na zdjęciu okazują satysfakcję. Putin obserwuje twarz DT, który nie może uwierzyć w tak pomyślny obrót spraw. Piasecki pyta: Pomyślny? Dla kogo? Dla czego? Co Pan wypisuje?

Czytaj także: "Nieznane zdjęcie" Tuska i Putina na okładce tygodnika "W Sieci"

Niech Pan otworzy oczy, przypomni sobie rozdzielenie wizyt, esemes, o którym mówił śp. gen Petelicki, oddanie śledztwa, Dolomity... - odpowiedział poseł. Gdyby DT był normalny to TYM by się zajmował, a nie grą z Putinem przeciwko LK - dodał.

Do rozmowy włączyła się Joanna Lichocka, dziennikarka Gazety Polskiej: Ach, ach, Konradzie, pewnie że z rozpaczy słaniał się na nogach. I to nie w jego otoczeniu wymyślono tego dnia smsy.

Kiedy Piasecki dopytuje, z czego premier miałby się cieszyć, Lichocka odpowiada, że chodzi o "brak żałoby". Używa przy tym określeń "chyba", "raczej". To nie jest chyba kwestia radości. Raczej braku żałoby. Jak B. Komorowski na lotnisku dowcipkujący gdy czekał na trumny.

Łukasz Warzecha twierdzi, że pojedyncze zdjęcie nie jest dowodem na "krotochwilny nastrój" Donalda Tuska. Jego zdaniem ważniejsze są relacje świadków. / Fot. W Sieci, okładka

Naoczny świadek wydarzeń opowiada mi: 10 kwietnia, wieczór. Stojący obok Bardzo Ważny Urzędnik od PDT nagle stwierdza: "K..., musimy spi...ć, bo tu zaraz pisowcy przyjadą". Świadek, dodam, absolutnie niezwiązany z PiS. To jest ten poziom - napisał na Twitterze.

Najbardziej bulwersujący jest jednak komentarz Rafała Ziemkiewicza. Znając Tuska jedyne czego po katastrofie żałował to, że nie wyznaczył do tej delegacji Schetyny - napisał. Nazwał Tuska i Putina "gangsterami". To nie jest dowcip. Ten człowiek jest pozbawionym sumienia gangsterem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Roman po co? Szkoda klawiatury.....:))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obaj panowie ( i tłumacz?) sfotografowani są na tle ściany, jaka kolorytem i wysokością przypomina tą w Katyniu, na której umieszczone są epitafia rozstrzelanych. Może ktoś bardziej wprawny przeanalizuje tło zdjęcia i porówna z wykonanymi 3 dni wcześniej, w Katyniu, w trakcie spotkania Tuska i Putina na uroczystościach rocznicowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.10.2013 21:35

Semka w 2010 roku, kiedy jeszcze pracował w "Rz", wyśmiewał wyrzucenie Joanny Kluzik-Rostkowskiej oraz jej kolegów z PiS. Twierdził, że będą "poklepywani przez pseudożyczliwe dziennikarki TVN". Kaczyńskiego za tę decyzję nie skrytykował. Kiedy zaś spekulowano, czy Tusk wyrzuci Gowina z PO, Semka stawał w obronie ministra sprawiedliwości, twierdząc, że każda partia polityczna powinna mieć w swoim gronie członków, którzy inaczej patrzą na pewne sprawy. Kibicował Gowinowi, kiedy zdecydował się odejść i podjąć współpracę z Wiplerem. Jak na razie, w TVN częściej gości były minister PO niż była szefowa sztabu J.Kaczyńskiego.

To tak a propos opinii "Semka jest wybitnym dziennikarzem".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja już wiem, jak ja by pana nazwał panie Gębka! /śmiech/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie lubię Urbana, ale lubię go cytować gdy idzie o Ziemkiewicza.
Otóż Jerzy Urban raczył nazwać Rafała Ziemnkiewicza "prawoskrętnym ch..em"... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ziemkiewicz , Warzecha, Lichocka Semka itd - wybitni dziennikarze których słuchają i czytają miliony.Trzeba też dodać że są patriotami i zależy im na Polsce - ale nie takiej jak obecnie - chorej od nienawiści korupcji, chamstwa, kolesiostwa itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ziemkiewicz osiągnął apogeum bezdennej głupoty. Prymitywizm pierwszej wody.
Nawet nie warto mu napluć w twarz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skompromitowany zespół Macierewicza dostał wsparcie mediów prawicowych . To było do przewidzenia . Raptem odnajdują zdjęcie sprzed 3,5 roku i mają temat na Tuska . Mam tylko wątpliwości czy swoimi tekstami pomogą PiS -owi ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.