Facebook Google+ Twitter

Prawie 600 osób chętnych na stanowisko sekretarki

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-08-20 11:43

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie poszukuje sekretarki. Na ogłoszenie o pracę odpowiedziało 587 osób.

http://www.dziennikpolski24.pl/Artykul.100+M56c6eeadf3c.0.html / Fot. Łukasz Haśkie- Skala zgłoszeń w konkursie przekroczyła nasze wszelkie wyobrażenia - przyznaje Małgorzata Woźniak, rzecznik wojewody małopolskiego, któremu podlega WIOŚ.

Wielu chętnych jest po wyższych studiach i posiada certyfikaty znajomości wielu języków obcych. Ogromna liczba chętnych utrudnia prace WIOŚ, gdyż rozmowy kwalifikacyjne mogą trwać tygodniami. Urzędnicy planują przeprowadzenie testu w celu wyłapania z tłumu kandytatów najlepszych.

W czasach kryzysu popyt na posady w administracji publicznej wzrósł drastycznie. - Jeszcze w ubiegłym roku na stanowiska dla osób ze specjalistycznym wykształceniem mogliśmy organizować kilka konkursów i nikt się nie zgłaszał. Teraz jest zupełnie inaczej - dodaje pani Woźniak.

Filip Szatanik, kierownik biura prasowego w Urzędzie Miasta Krakowa, także przyznaje, że pracą w magistracie zainteresowanych jest więcej osób. W ubiegłym roku w konkursach na urzędnicze stanowisko startowało od 10 do 30 osób, w tym roku - od 44 do ponad 100.

Źródło: Dziennik Polski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.