Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25633 miejsce

"Prawo Agaty" i "Szpital Alicji" - nowe seriale TVN na rok 2012!

Wiosną 2012 roku na antenę telewizji TVN wejdzie nowy serial "Prawo Agaty" z Agnieszką Dygant w roli głównej. W jesiennej ramówce natomiast widzowie zobaczą "Szpital Alicji" z Magdaleną Różczką.

 / Fot. Baltmedia, CC BY-SA 3.0 / WikipediaJak podają Wirtualnemedia.pl, TVN uraczy nas w nowym roku jeszcze dwiema (oprócz "Julii", której emisja rozpoczęła się 2 stycznia) serialowymi produkcjami. Tym razem z naprawdę gwiazdorską obsadą.

Zapowiadany na wiosnę serial iście prawniczy z wyrazistą Agnieszką Dygant w roli głównej, opowiada o Agacie Przybysz, dyrektorze działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym, która właśnie traci pracę. Kobieta postanawia otworzyć wraz z przyjaciółką (w tej roli Daria Widawska) kancelarię prawniczą. Każdy odcinek to historia nowej sprawy, jakiej się podejmuje.

W serialu, oprócz Dygant i Widawskiej, zobaczymy jeszcze takie sławy jak Małgorzata Kożuchowska czy Tomasz Karolak.

W wiosennej ramówce TVN pojawią się więc dwa cotygodniowe seriale - oprócz nowej produkcji z Dygant, widzowie zobaczą trzeci sezon "Przepisu na życie".

 / Fot. Michał Kobyliński, CC BY-SA 2.5 / WikipediaNatomiast propozycja na jesień 2012 - "Szpital Alicji" to historia perypetiów Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka), chirurga, która porzuca warszawską codzienność i wyjeżdża do Torunia. Tam podejmuje pracę w prywatnym szpitalu prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka!). W obsadzie znaleźli się m.in. Paweł Małaszyński, Piotr Polk, Marcin Perchuć i Szymon Bobrowski.

Która z nowości: "Julia", "Prawo Agaty" czy "Szpital Alicji" okaże się serialowym hitem TVN-u na rok 2012?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.