Facebook Google+ Twitter

Prawo do nazwy Stadionu Narodowego będzie kosztować 10 mln złotych

Nawet 10 mln złotych może kosztować prawo do nazwy Stadionu Narodowego. W przyszłym roku dowiemy się kto dostąpi zaszczytu i będzie mógł umieścić swoją markę przed nazwą areny zmagań piłkarskich w 2012 r.

Stadion Narodowy / Fot. www.stadionnarodowy.pl/mat. nadesłany przez wydział prasowyW historii Polski będzie to największa transakcja sprzedaży praw do nazwy. Potencjalni zainteresowani kuszeni są przez Narodowe Centrum Sportu pozycją "sponsora tytularnego" areny Euro 2012 w stolicy. Przysługiwać mu będzie pojawienie się jego marki przed nazwą "Stadion Narodowy w Warszawie".

Prezes Narodowego Centrum Sportu - Rafał Kapler podaje, że zostały już rozpoczęte wstępne rozmowy z kilkoma firmami. Oferta dotrze jednak do wszystkich najważniejszych spółek działających w Polsce.

W grę wchodzi nawet 10 mln złotych rocznie, czyli aż o 3 mln więcej niż w przypadku nazwy PGE w gdańskim stadionie. Kontrakt podpisany będzie na 10 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

W Berlinie prawa do nazwy hali widowiskowo-sportowej, otwartej w 2008 roku, wykupiła firma Telefónica O2 Germany. Nie mówi się o niej inaczej teraz jak O2 Halle. Kwoty nie ujawniono, ale podejrzewa się, że mogło to być między 15 a nawet trzycyfrową kwotą w milionach euro.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pieklik
  • pieklik
  • 27.12.2010 14:32

w dzisiejszych czasach wszytko kosztuje a jak dziś można zarobić?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.