Facebook Google+ Twitter

Prawosławny patriarchat chwali Kreml za Snowdena

- To Rosja jest ostoją wolności, a nie USA – uważa przedstawiciel hierarchii prawosławnej w Moskwie ks. Wsiewołod Czaplin. Zachód chce założyć na świecie elektroniczne obozy koncentracyjne – twierdzi.

 / Fot. K. ParkerRosyjska Cerkiew poparła decyzję władz Federacji Rosyjskiej o udzieleniu azylu politycznego Edwardowi Snowdenowi. Dysydent, który ujawnił globalną aferę podsłuchową, wykazał się nie lada odwagą i jest prawdziwym bohaterem – powiedział ojciec Wsiewołod Czaplin, odpowiedzialny w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej za kwestie społeczne. Jednocześnie zaapelował do rosyjskich władz o obronę wolności przed elektronicznymi obozami koncentracyjnymi.

Rosja broni prawdziwej wolności od globalnej, ideologicznej dyktatury. Duchowny uważa, że uciekający przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości Snowden uwrażliwił nas na zagrożenie perspektywą totalitarnego reżimu elektronicznego, przed czym Cerkiew ostrzega od dawna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zasadnicze pytanie które należy zadać brzmi :
jaką to cenną informację przekazał Snowden światu ?

Być może Pan Chorążewicz nie miał świadomości że USA od wielu lat przeprowadza zakrojone na dużą skale działania w infiltrowaniu nowoczesnych środków komunikacji niby to z przyczyn walki z światowym terroryzmem.

Jeżeli informacje ujawnione przez Snowdena miały być ważne dla interesu USA to już dawno nie było by gościa wśród żywych. A tym bardziej nie błąkał by się po światowych lotniskach !

Kilka miesięcy temu obiegła świat informacja że Putin zamierza wydać kilkaset milionów $ na program infiltrujący sieć internetowa na jego własnym podwórku.
Snowden był mu tylko po to potrzeby aby podzielił się informacją jak wygląda to u Wuja Sama . Nic więcej.

Powstał z tego cyrk , Cyrk Wolność.

A cerkiew zawsze była z rządem a rząd z cerkwią . Kupa tam agentów z dziada pradziada pamiętających samego Władymira Iljicza Lenina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.