Facebook Google+ Twitter

Precedensowy wyrok: 15 tysięcy zł za "pedała"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-08-04 22:52

Homoseksualisty nie można nazwać pedałem - orzekł we wtorek szczeciński sąd. 44-letnia mieszkanka Wolina, która w ten sposób obraziła sąsiada, musi mu teraz zapłacić

http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,6892821,Homoseksualisty_nie_mozna_nazwac_pedalem.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.08.2009 09:16

Pozwana
„Oskarżona do końca procesu utrzymywała, że jest niewinna. - Wszyscy świadkowie kłamali - stwierdziła podczas wczorajszej rozprawy. - To ten pan obrażał mnie, obrzucał z okna różnymi narzędziami. Ja mam przez niego depresję”.

Pozywający gay jest heterofobem.
Gay też powinien być sądzony za obrazę.


Powód
„- Bardzo się cieszę. Jestem normalnym człowiekiem i chcę tylko spokojnie żyć z moim partnerem. Ostatnie pół roku zupełnie nas wykończyło. Mam nadzieję, że Sz. w końcu przestanie się wtrącać i ubliżać nam na każdym kroku. Może uda nam się przeprowadzić do większego mieszkania. Wtedy nie będziemy musieli spotykać tej pani”.

Oskarżona babka jest homofobem. Powinna być sądzona za obrazę.


Zależny sąd uznał, że zawiniła jedna tylko osoba. To prawny skandal.


Kiedyś pijany pan Henio wyzwał Prezydenta Rzeczpospolitej od najgorszych. Nie było żadnej sprawy sądowej a pana Henia zaprosiły media na wywiad. Wniosek – chce sie w sposób chamski zamknąć usta Tym, którzy niestety mają i będa mieli odmienny punkt widzenia. Mamy po prostu milczeć. Tak nigdy nie będzie. Niebezpieczne może być to, że w dowolnym zakładzie pracy (na skutek nadmiernej ideologizacji problematyki) jeden kolega może donieść na drugiego, bo Tamten opowiadał kawały z lat 90 (a wtedy słowo pedał było potoczne, bo jesli ktokolwiek używał określenia homoseksualista, miał przyczepioną łatkę, że gada gazetowym językiem i był przedmiotem drwin). Dziś się wszystko zmieniło. To nie homoseksualiści będa mi narzucać normy językowe i którymi z nich mam się posługiwać. Nakręcani ideolodzy na razie mają przewagę. Uniwersytet Las Vegas zwolnił słynnego profesora Hansa H.Hoppego za to, że w prelekcji ekonomisty jakiś studencik dopatrzył się obrazy homoseksualisty. Profesor wcześniej stracił ¼ swej pensji. Na uczelni doszło to podziału, i przez jakiś czas nie wykonywała ona swych ustawowych obowiązków (kształcenie studentów). Czym grozi instrumentalne wykorzystanie sytuacji dla swych niejasnych (a może jasnych ) celów.

Oby to szaleństwo (jeden kabluje drugiego) nie zaszło za daleko, bo gospodarka na tym straci. A przecież prawie wszyscy kierujemy się w życiu osiąganiem zysków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.