Facebook Google+ Twitter

Predators, obca cywilizacja

Najniebezpieczniejsi zabójcy, którzy chodzili po ziemi zostali zrzuceni na planetę, gdzie muszą stawić czoło bezlitosnej rasie wojowników, którzy urządzają sobie na nich prawdziwe polowanie. Robert Rodriguez, twórca takich filmów jak: "Od zmierzchu do świtu" czy "Sin City - Miasto grzechu" przedstawia kolejny: "Predators" - nowy rozdział sagi o obcej cywilizacji.

 / Fot. screen z filmuGłówną rolę zagrał Adrien Brody, który wcielił się w postać Royce’a. Jest to najemnik, dowodzący grupą żołnierzy, którzy uświadamiają sobie, że zostali wysłani na planetę obcych na śmierć. Muszą stanąć do walki z rasą obcych. Pozostawieni w dżungli, muszą jak najszybciej nauczyć się współpracować i efektywnie zabijać, zanim sami skończą jako trofea rasy Predatorów. Od teraz posiadają jeden cel - przetrwać na obcej planecie. W skład grupy wchodzą: członkowie jakuzy, skazańcy, członkowie szwadronów śmierci i najemnicy. Ludzie, którzy byli agresorami na ziemi, stają się ofiarami wystawionymi na pastwę Predatorów.

W filmie oprócz Ariena Brody zobaczymy również: Tophera Grace’a („Spider-Man 3”), Laurence’a Fishburne’a („Matrix”), Danny’ego Trejo („Machete”), Alice Bragę („Jestem legendą”), Mahershalalhashbaza Alego („Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”) i Louisa Ozawę Changchiena („Fair Game”).Bohaterowie, którzy trafili na obcą planetę na samym początku nie wiedzą, gdzie są i dlaczego  / Fot. screentam trafili. Po pewnym czasie uświadamiają sobie, że mają być zdobyczą.
- „Ta świadomość to istotna część scenariusza. Dołożyliśmy wszelkich starań, by przeżycia bohaterów były wiarygodne. Szok, niedowierzanie, strach, rezygnacja – to emocje, z którymi muszą sobie poradzić.” – mówi Alex Litvak dla Empiku, scenarzysta.

Grupa ludzi, o których nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego, odkrywa swoje lepsze ja. - „W tym filmie potworem nie jest najbardziej oczywista postać. Są nimi też główni bohaterowie. Znaleźli się w trudnej sytuacji– są przerażeni, zdezorientowani, nie wiedzą co robić. Muszą stawić czoło swoim demonom, żeby później stanąć twarzą w twarz z obcymi."
–tłumaczy Nimrod Antal, reżyser filmu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.