Facebook Google+ Twitter

Preferencyjne kredyty bankowe dostępne dla posiadaczy kont

Konto osobiste daje jego posiadaczowi nie tylko łatwość i wygodę w dokonywaniu wszelkiego typu transakcji, ale także ułatwia dostęp do kredytów bankowych.

Posiadając konto osobiste można wnioskować o udzielenie kredytu odnawialnego. Jest to jedna z najwygodniejszych form kredytowania. Jako zaletę tego uważa się spłatę odsetek jedynie za tę część kredytu, którą wykorzystał kredytobiorca. W odpowiednim momencie kredyt także odnowi się automatycznie.

Odnawialne kredyty bankowe mają także i tę zaletę, że ich oprocentowanie jest niższe w stosunku do innych kredytów komercyjnych. Limit kredytu odnawialnego można w każdej chwili podnieść, jeśli tylko wzrosną wpływy na dane konto osobiste i w tym celu wystarczy wypełnić wniosek kredytowy.

Ponadto dla posiadaczy kont osobistych banki przygotowują z reguły kredyty bankowe dostępne na preferencyjnych zasadach. Oznacza to, iż mając konto osobiste w banku można w łatwy i szybki sposób wnioskować o kredyt gotówkowy, którego oprocentowanie będzie niższe o kilka punktów procentowych w stosunku do innych klientów banku. Ponadto banki często nie pobierają od użytkowników kont osobistych opłat związanych z udzieleniem kredytu, dzięki temu są one jednymi z najtańszych na rynku.

Kredyty bankowe udzielane posiadaczom kont mają także i tę zaletę, iż nie wymagają żadnych zaświadczeń czy zabezpieczeń. Z reguły są one udzielane w oparciu o średnie wpływy na konto w okresie sześciu miesięcy poprzedzających termin udzielenia kredytu. Najczęściej mogą być one udzielone do wysokości dwunastokrotności średniego wpływu miesięcznego. Okres kredytowania może się wahać od 6 do 72 miesięcy. Termin spłat kolejnej raty można wygodnie dopasować do życzenia kredytobiorcy, a raty są automatycznie pobierane z konta. Dzięki temu po pierwsze nie trzeba pamiętać o terminie spłaty, po drugie nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami związanymi z przelewem.

Warto też pamiętać, iż zarówno z odnawialnego kredytu, jak też z atrakcyjnego kredytu gotówkowego może skorzystać każdy użytkownik konta osobistego. Nie jest to uzależnione od rodzaju posiadania konta. Jedynym warunkiem są regularne wpływy na konto w okresie od 3 do 6 miesięcy poprzedzających wniosek kredytowy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

kaja
 • kaja
 • 14.09.2010 10:25

popieram kore, sama mialam metlik w glowie, jak mialam czegos wyszukac a u doradcy pomogli mi wybrac najlepsza oferte i jeszcze w formalnosciach tez!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kora
 • kora
 • 13.09.2010 11:43

najszybciej mozna znalezc kredyt przez doradce, open sa za darmo i znaja sie na swojej robocie, a my zaoszczedzamy czas i nerwy i mamy szybko to czego oczekujemy

Komentarz został ukrytyrozwiń
luft
 • luft
 • 13.09.2010 08:08

są banki i są szalbierze... no ja też miałem taką sytuację ze lodówka padła a akurat po remoncie byłem i bez oszczędności już - kredyt się przydaje pod warunkiem że dostępny i szybki, w takiej chwili to się liczy - tego szukałem i mówię że da się znaleźć

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gregor
 • Gregor
 • 12.09.2010 21:44

Tak czasem niestety bywa ze nie zdołamy odłożyć czy to na lodówkę czy tv psuje się i basta trzeba pożyczyć tylko z głową i żadne chwilówki tylko w normalnym banku. Kont do tego też nie trzeba bo są banki i banki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
sms
 • sms
 • 10.09.2010 08:58

ja wymieniałem sprzęt w kuchni na kredyt z getin właśnie, nie robili problemów i było w miarę szybko i pozytywnie, ale z tego co zrozumiałem nie robią też różnicy na jaki cel pod warunkiem że spłacasz

Komentarz został ukrytyrozwiń
kleopatra
 • kleopatra
 • 09.09.2010 17:56

tylko nie pożyczki na telefon! sąsiadkę tak urządzili, ze spłaca, spłaca i końca nie widać. tak umowa była sprytnie skonstruowana. pewnie że mogła dokładniej przeczytać, ale podejrzewam, że ona była przygotowana tak zmyślnie przez prawnika że tylko ktoś kto w tym siedzi by się połapał. lepiej wybrać sprawdzoną ofertę bankową.

Komentarz został ukrytyrozwiń
egon
 • egon
 • 09.09.2010 17:48

wez sie zapytaj w getinie, bo tam w sumie najatwiej, a to zawsze lepsze niz jakies pozyczki na telefon

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nilsen
 • Nilsen
 • 08.09.2010 21:50

Mnie nie interesuje kredyt z kontem. Myślę o zmianie tv bo na tym złomie już mało co widać kolory się rozchodzą. Ale jak już coś kupić lepszy a to kosztuje. Kilka tys jak nic. Trzeba się przejść po bankach i popytać. Brał ktoś na podobny cel taki kredyt w banku?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.