Facebook Google+ Twitter

Prelekcja o Indiach w Bytomiu

Serdecznie zapraszamy na prelekcję Łukasza Wagi, który opowie o tym jak przygotował i zrealizował swoją wyprawę do Indii i Nepalu.

Bytomianin (ze strony dziadków z pochodzenia kresowiak). W 2000 roku ukończył Technikum Elektroniczne w ZSEE w Bytomiu, a następnie geografię na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Aktualnie pracuje jako nauczyciel geografii i przyrody w Społecznym Gimnazjum Śląskim i Społecznej Szkole Podstawowej w Chorzowie. Naucza, podróżuje, pisze (od wierszy po relacje), a przede wszystkim wciąż odkrywa i poszukuje tego, co niezadeptane w świecie i niezadeptane w samym sobie.

Wyprawy organizuje własnym sumptem. Najważniejsze miejsca, które odwiedził: Syria (2008) Sudan i Etiopia (2009), Rosja (2010) oraz Indie i Nepal (2011).

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

W Chorzowie jest bogata tradycja podróżowania do Indii. Rokrocznie przygodę taką przeżywają uczniowie chorzowskiego Słowaka. Czy bohater spotkania swoje wyprawy łączy czasem z przedsięwzięciami dyrektora Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących, nauczyciela geografii - Przemysława Fabjańskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.