Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

113648 miejsce

"Premier Kaczyński"? PiS prowadzi kampanię "informacyjną"

"Premier Kaczyński. Czas na odważne decyzje". To kolejna propozycja w ramach "kampanii informacyjnej" PiS. Billboardy z takim hasłem zawisły w kilku miastach. Czy przyniosą efekt podobny do billboardów z hasłem "Premier z Krakowa" czy "Prezydent Tusk"?

Sonda

Hasło "Premier Kaczyński" to:

 / Fot. PAP"Hasło nawiązujące do nieudanej kampanii Rokity i tłum zombi w tle - to najgorszy ruch marketingowy od dawna" - komentuje działania PiS dr Wojciech Jabłoński, politolog UW na tok.fm.

PiS od początku tygodnia prowadzi kampanię telewizyjną i radiową "Głosy prawdy". W tej "kampanii informacyjnej", jak mówią o akcji członkowie PiS, bohaterowie spotów skarżą się na problemy, które są ich udziałem pod rządami premiera Tuska. "Panie Tusk, panu już dziękujemy" - podsumowują. Teraz w kilku miastach zawisły też billboardy z hasłem "Premier Kaczyński - czas na odważne decyzje".
 / Fot. PAP

"Ten zabieg marketingowy już był wypróbowany i okazał się nieskuteczny" - ocenia dr Wojciech Jabłoński. "Chyba, że przez tę analogię prezes Kaczyński chce nam przekazać zapowiedź swojego wycofania się ze sceny politycznej" - dodaje Jabłoński.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (43):

Sortuj komentarze:

tomek
  • tomek
  • 18.09.2011 13:36

Dobre hasło -Czas na odważne decyzje-i pozbyć się pisu z życia publicznego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof Grabski
  • Krzysztof Grabski
  • 17.07.2011 10:04

Dopiszę tylko,że podejrzenia dotyczą 10 policjantów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof Grabski
  • Krzysztof Grabski
  • 17.07.2011 09:53

Pani Jadwigo.Policjanci z drogówki podejrzani o branie łapówek w Pani miejscowości BUSKO-ZDRÓJ.

Proszę spłodzić jakiś artykuł na ten temat.

Pozdrawiam.

PS
Czy gazety lokalne informują o tym procederze?

Znalazłem to info w Superstacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
evitta NY/us
  • evitta NY/us
  • 17.07.2011 09:40

@ech Małkowsky !! Dalej ch..owo myślisz! Przecież na tej Twojej głowie siedziałeś !!!! O to chodzi że do myślenia dupy używasz. Nie wyobrażam sobie jak u Ciebie wygląda bruderszaft ? Se purque ? I usiądź prawidłowo. Twarz do przodu a dupa na dole. /evitta/

Komentarz został ukrytyrozwiń

@evitta. Masz rację - myślę odwrotnie - gdybym miał taką głowę jak Ty, to bym na niej siedział.

Komentarz został ukrytyrozwiń
evitta NY/us
  • evitta NY/us
  • 16.07.2011 23:45

@adamek [23:03] - o to właśnie chodzi ! Czujesz blusa.
@Stan. Kan[11:52]- demagogia. Takie płaskie lizusostwo. Dobroczyńca, kur..wa się znalazł ! Jeszcze jeden pseudo infant. Tak może być w bajce a niestety nie w polityce.
@ j23 [07:37] - jesteś smutny/a i trywializujesz. To co tu napier......doliłeś/łaś to jest masturbacja mózgu. W punkcie 22 (".... bo pilot strachliwy.") to przekroczenie granic chamstwa- w najkrótszym ujęciu. Pisz sobie, że generał był jak zawsze pijany etc. i to na siłę tuszowali. Wybacz, ale jakoś chu jowo Ci to wyszło i dlatego moje silne akcenty taka mać.
@Leszek Małkowski[02:48]-biedny ! Uszkodzenie mózgu musiało się stać jeszcze w życiu płodowym. Jak Ty k-wa myślisz? Odwrotnie jak inni. Jak kojarzysz ? Chyba robisz za kapucyna w pałacyku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
adamek
  • adamek
  • 16.07.2011 22:03

Do j23. Jesteś niespełna rozumu, czy co? Wszystkie punkty jakie podałeś są wytworem twojej fantazji. Mało tego ty bezczelny typie. W połowie tych punktów było zupełnie na odwrót. Mało tego gadzi języku. Pod większość z tych punktów można podczepić PO. Jeśli twoja nienawiść do Pis jest wytworem twojej wyobraźni, czy mógłbyś na przyszłość sobie wyobrazić, że potrafisz myśleć i i zacząć udawać że myślisz. To dużo lepsze niż nie myśleć w ogóle. Zacznij większy poziom przywiązywać do książek i nauki bo nigdy nie skończysz gimnazjum.

Komentarz został ukrytyrozwiń
amelka -1
  • amelka -1
  • 16.07.2011 19:47

Do internauty z godz 7,37
A ja bym jeszcze dodał pkt 28 i polecił słowa modlitwy:
"OD POWIETRZA GŁODU i...rządów PiS [ z Kaczyńskim na czele]
ZACHOWAJ NAS PANIE !"
/-/ - POWIETRZE= tak w średniowieczu nazywano epidemię ospy,trądu,cholery lub grypy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PiS mógłby sobie tą reklamę wyborczą nawet "odpuścić"/pieniądze przeznaczyć dla ofiar klęski żywiołowej/ Na wodza Jarosława i tak oddadzą głosy jego wyznawcy' bez względu jak będzie się kompromitować/. i w ogóle na niego głosować będą wszyscy jak "jeden mąż, tak zwani "pisopaci" Inna sprawa, czy głosy te /doliczając nawet głosy kiboli/ wystarczą aby powrócić do rządzenia. Raczej to wielce wątpliwe.

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
  • re
  • 16.07.2011 11:46

Poprzez informację podawane przez PiS na temat rządów PO,dowiemy się, jak równie niekompetentny i mierny jest PiS.