Facebook Google+ Twitter

Premier Kaczyński przemówił

Prezes Rady Ministrów, po całodniowym milczeniu na temat afery z nagraniami Renaty Beger wystąpił wieczorem w publicznej telewizji. Co powiedział?

Jarosław Kaczyński, wbrew oczekiwaniom, zaczął wystąpienie, od informacji o uchwaleniu budżetu. Podkreślał, że większe kwoty pomocy trafią m.in. dla samotnych matek.
– To najlepszy budżet w dziesięcioleciu – stwierdził. – Mamy powody do dumy – dodał.
Jako sukces swego rządu wymienił także rozbudowę Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Zapowiedział, że ważne dla rozwoju kraju będą nadchodzące zmainy personalne, np. na stanowisku prezesa NBP. Według Jarosława Kaczyńskiego wszystkie te zmiany niepokoją środowiska , które “tworzą szarą sieć”.
Do afery z nagraniami posłanki Samoobrony Renaty Beger premier nawiązał dopiero pod koniec swego krótkiego wystąpienia. Wedle jego słów, nazywanie rokowań, normalnych rozmów o stworzeniu większości koalicyjnej korupcją to nieprawda i hipokryzja. A twierdzą tak ci, którzy przez tę prowokację chcą powrotu Polski rządzonej przez stare “układy”. – Będziemy bronić właściwego kierunku rozwoju kraju – zakończył premier. – I zwyciężymy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Moralność Kalego.Uczcie sie panowie politycy z opozycji, uczcie się !!!. Mój śp. ojciec mówił tak: Są trzy najgorsze żydowskie przeklęcia. Oto one - obyś uczył cudze dzieci, obyś liczył cudze pieniądze i ostatnie - chyba najgorsze, obyś doczekał sie ciekawych czasów. Są , nadeszły.W naszym kraju nie żal umrzeć, bo żyć nie sposób.Sądzę że tzw."komuna" musiałaby się wiele jeszcze nauczyć od tej "prawej i sprawiedliwej" opcji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powtórzę tu kolejny raz:

Niestety, nasz Pierwszy Po Bogu chyba rzeczywiście zdołował wszystkich, którzy go wczoraj wysłuchali... Z bólem muszę przyznać rację jednemu z grona rozmówców w programie w TVP1, który zaraz po przemówieniu prowadzili Dorota Wysocka i Krzysztof Ziemiec, że charakter i ton przemówienia Premiera przypominał wystąpienia... gomułkowskie (i nie tylko te).
Z drugiej strony, to, co się stało i dzieje, przypomina JAKO ŻYWO "Nocną Zmianę" na Rządzie Premiera Jana Olszewskiego. Wszyscy czują, że Begier Tasiemka jest prowokacją skonstruowaną w określonym celu. Ale te tłumaczenia i to przemówienie...

Mimo wszystko wolę, aby to, co zapoczątkował PiS, dalej było kontynuowane. Nie gwarantują tego w ŻADEN SPOSÓB siły i partie pozaPiSowskie, więc... czekam, jak zapewne większość Polek i Polaków, jak PiS to rozwiąże... Oby sytuacja sprzed lat nie powtórzyła się... Oby...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście - to słuszne rozumowanie! Jeśli klient próbuje zaniżyć wartość celną auta, aby mniejsze uiścić opłaty to są to negocjacje. Ale kiedy urzędnik w ramach tych kulturalnych targów otrzyma pewną gratyfikację, to oczywiście negocjacje przechodzą w korupcję...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Słowo układ zaczyna brzmić jak popularne "Balcerowicz musi odejść". Premier mówił, że to nie korpucja, tylko negocjacje. Zatem albo usuńmy wyraz korupcja ze słownika, albo trzymajmy się definicji, bo to, co zrobili polityce PiS-u wyczerpuje całą definicją. Bo przecież Lew Rywin NEGOCJOWAŁ z Agorą, ukarany mandatem NEGOCJUJE z policjantem inne możliwości kary, pacjent NEGOCJUJE z lekarzem datę zabiegu itd. Niech ktoś mi powie, że się mylę!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.