Premier League: Niespodziewana porażka Manchesteru City!

Manchester City niespodziewanie przegrał na wyjeździe z Crystal Palace 1:2. Piłkarze Manchesteru byli faworytami, ale nie podołali zadaniu.

Martin Demichelis, Manchester City (z lewej) i Glenn Murray z Crystal Palace / Fot. CC 2.W 34. minucie dla gospodarzy bramkę zdobył Glenna Murray. Niemal trzy minuty później piłkarze Crystal Palace znowu cieszyli się z gola. Tym razem trafił Jason Puncheon. Manchester zabrał się za odrabianie strat. Pierwszą bramkę dla gości strzelił w 78. minucie Yaya Toure. Później nie obserwowaliśmy już celnych trafień i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Crystal Palace.

W tabeli zawodnicy pod wodzą Manuela Pellegriniego spadli z 2. miejsca na 4. Natomiast Crystal Palace awansował z 12. pozycji, na 11.