Facebook Google+ Twitter

"Premier nigdy nie kłamie". A Paweł Graś?

"Premier nigdy nie kłamie" - powiedział rzecznik rządu, Paweł Graś po czym z trudem przełknął ślinę. Pewne słowa nawet rzecznikowi rządu z trudem przechodzą przez usta.

 / Fot. Ryszard Hołubowicz/CC 3.0Link do filmu zamieściła na swoim facebookowym profilu Marta Kaczyńska.

Paweł Graś był pytany przez Bogdana Rymanowskiego o zeznania Donalda Tuska w sprawie katastrofy smoleńskiej. Premier powiedział, że nie był poinformowany o planowanym przez prezydenta Kaczyńskiego wyjeździe do Katynia. To właśnie w tym kontekście padły, wydaje się wiekopomne słowa Grasia : "Premier nigdy nie kłamie".

Według wielu premier mija się z prawdą w tej sprawie, ponieważ powszechnie wiadomo, że pod koniec 2009 roku, prezydencki minister Mariusz Handzlik wysłał notatkę do kancelarii premiera, w której poinformował, iż prezydent Kaczyński zamierza lecieć do Katynia.

Paweł Graś zasugerował, że premier Tusk mógł nie wiedzieć o istnieniu tej notatki: "Do kancelarii premiera przychodzi codziennie kilka tysięcy notatek" - powiedział.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

konrad
  • konrad
  • 14.07.2012 12:04

A to skurwysyny ! Wszyscy bezczelnie kłamią. Tuż za Tuskiem kroczy trędowaty Graś. Syfilista ! To natura oznaczyła te pyski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jajco
  • jajco
  • 13.07.2012 13:15

@ Wink dbaj o genitalia ! Zabierz się do roboty ! Rencisto Wink jestes leniem.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
poster
  • poster
  • 13.07.2012 08:29

SKORZYSTAJCIE Z TEGO : Nasza propozycja jest oryginalna - najlepiej kajakiem, bo to z niego najlepiej można podziwiać i chłonąć unikatową, niepowtarzalną w Europie przyrodę. Przypomnijmy, że o nią to toczono przez ponad 10 lat dramatyczną, ale i też zawstydzającą walkę na oczach Europy, o budowę obwodnicy i dopiero niedawno, przed kilkoma miesiącami, rząd RP ostatecznie wycofał się z planów budowy obwodnicy przez Rospudę - przebiegać będzie przez miejscowość Raczki, omijając bagna tej rzeki i obszary chronione.
Rospudą prowadzi mało uczęszczany szlak kajakowy o długości 67 km, malowniczy, choć miejscami uciążliwy. Gwałtowne zakręty, kamieniste mielizny, głazy, paliki powbijane w dno rzeki, czy zwalone drzewa wymagają uwagi, refleksu i doświadczenia w radzeniu sobie z przeszkodami.
Rospuda przepływa przez dziewięć jezior, pokonując różniące się od siebie dwie krainy - Pojezierze Suwalskie z bogatą rzeźbą polodowcową oraz płaską równinę Puszczy Augustowskiej. Na trasie szlaku jest kilka ciekawych miejscowości: m.in. wieś Matłak, gdzie odkryto najstarsze ślady pobytu człowieka na Suwalszczyźnie, z okresu środkowej epoki kamiennej (7500-4000 lat p.n.e.).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na pewno zamieszczenie filmiku na profilu Kaczyńskiej robi z tego zdania sprawę wielkiej wagi...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Michalski
  • Jan Michalski
  • 12.07.2012 20:55

Premier nie kłamie ,Graś też nie kłamie!!! To że oszukiwał urząd skarbowy ;czyli nas Polaków ,to też nieprawda!? Tusk pieprzył 3 i pół godziny w expose, to też była sama prawda - a zamach smoleński to prawda czy nie????

Od tej waszej prawdy; to szlag tafia większość Polaków!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.