Facebook Google+ Twitter

Premier o retoryce PiS: Żarty się skończyły

Donald Tusk powiedział "dość" dla zdecydowanej retoryki Prawa i Sprawiedliwości w sprawie katastrofy smoleńskiej: "Słowa, które padają mogą mieć swoje praktyczne konsekwencje" - ostrzega Donald Tusk.

Sonda

Słowa premiera oznaczają, że:

 / Fot. PAP"W Polsce powstaje nowy front zimnej wojny wewnętrznej, dlatego celem mojego rządu będzie zapewnienie poczucia bezpieczeństwa wszystkim Polakom, nie tylko wobec kryzysu ekonomicznego, ale także politycznego" - powiedział premier Donald Tusk. Czy to oznacza, że prokuratura zajmie się wypowiedziami polityków PiS?

Przypomnijmy, że wczoraj media zaprezentowały wypowiedź Antoniego Macierewicza, który powiedział, iż katastrofa smoleńska jest wypowiedzeniem przez Rosję wojny Polsce. Wcześniej Zbigniew Girzyński, nazwał Donalda Tuska, kolaborantem i zdrajcą.

Kilka dni temu Grzegorz Schetyna, stwierdził, iż wypowiedziami polityków powinna zająć się prokuratura. To samo potwierdzili wczoraj na konferencji prasowej inni politycy PO: Paweł Olszewski i Andrzej Halicki.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Wyznawcy Prawa i Sprawiedliwości nazywają Ruch Palikota "Ruchem Fiuta", ale zapominają, że ich guru woli "fiuty" od "cipek". Wiedziano o tym nawet w PRLu. Nie nadużywajcie więc słowa "fiut", kochani pisowcy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
alko
  • alko
  • 20.04.2012 19:10

Ruch Fiuta przejmie władzę w Biłgoraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 20.04.2012 15:14

bombka dla PO-mówi nam to coś,ponieważ wszyscy z sekty Zbawiciela są do odstrzału.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 20.04.2012 15:02

Ryszard Cyrwus, były członek Platformy Obywatelskiej, dostał dożywocie za zabójstwo w łódzkim biurze PiS. Mówi wam to coś, platformerska mafio?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 20.04.2012 14:48

Panie Kossakowski świetnie Pan to porównał - Ta Tuskowa gadka w Sejmie, była dla typowego Władka i ogłupiałych Lemingów! W stylu Jaruzelskiego!, to prawda.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 20.04.2012 14:47

Tak właśnie, żarty się skończyły. Dostaniecie w...l papuasy z PO.
Z takimi burakami trzeba walczyć na ziemi, na wodzie i w powietrzu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elf
  • elf
  • 20.04.2012 14:37

@ Panie Kossakowski , pan się plasuje na posadzie Urbana ......z taką propagandą >>>

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grazyna
  • Grazyna
  • 20.04.2012 13:27

Tu można wysłuchać wywiadu o,,,.

http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nikodym Dyzma
  • Nikodym Dyzma
  • 20.04.2012 12:38

Jak widac to narazie w Polsce jest walka o przekrecenie katastrofy lotniczej na zamach! tylko ja sie pytam gdzie sa dowody? Wszyskim wiadomo ze nie bylo zezwolenia na ladowanie, MGLA! A lotnisko bylo nieczynne od lat! Ale nasi Kozacy! Blasik +Kaczor chcieli pokazac swiatu! kto tu rzadzi! i pokazali! Cudu nad Wisla nie bedzie! A kiedy w koncu zamkna tych doch Terorystow? Oni sa niebezpieczni dla Polski jak i ci krzyzowcy!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
boro
  • boro
  • 20.04.2012 11:17

Lepiej póżno niż wcale ! Trza zająć się tą bandą i pozywać do sądu za kłamstwa,wichrzycielstwo za pomówienia bez dowodów winy ! Jeden z drugim zapłaci po kilka set tysięcy lub pójdzie siedzieć to następni ugryzą się w język zanim coś powiedzą ! Przestępcy z kilkoma prawomocnymi wyrokami nadal są posłami i dobrze się mają ,to jest cyrk !