Facebook Google+ Twitter

Premier Tusk dopuszcza rekonstrukcję rządu. Będą zmiany po 100 dniach?

Premier rządu Donald Tusk mówi, że nie wyklucza rekonstrukcji swojego rządu. Według niego Polacy mieli większe oczekiwania w stosunku do niektórych ministrów.

Sonda

Kogo powinien wymienić premier Tusk?

 / Fot. PAPSzef rządu, jak donosi portal Interia.pll, zapowiedział spotkanie z kierownictwem wszystkich resortów. Okazja wydaje się dobra, ponieważ niedługo mija sto dni od powołania nowego rządu. Premier mówi, że należy dokonać oceny, gdyż atmosfera według obecnego gabinetu jest „dość krytyczna”.

"Ja też po głowie obrywam, za to, że nie wszyscy moi ministrowie wykonują swoje zadania tak jakbym chciał, ale dotyczy to nie tylko pani minister Muchy" - oświadczył dziennikarzom premier.

Donald Tusk dodał, że zarówno on, jako szef, ale także i Polacy spodziewali się więcej zaangażowania po obecnym gabinecie, a zwłaszcza po niektórych ministrach. Obecna sytuacja powoduje, że spotkania z resortami są nieuniknione.


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (28):

Sortuj komentarze:

jędrzej
  • jędrzej
  • 22.02.2012 18:47

z tym efektem to puchaczu sie mylisz przecież był ...zrównano z ziemia warszawe i utopiono polaków we krwi...ja wiem ze 10 letni bohaterzy walczyli ale z drugiej strony wciaganie do wojny ludzi dorosłych tych małych dzieci dla mnie było okrucieństwem . dzieci nie znaja wartości życia ... tak ze widok 10 latka z granatem wzbudza we mnie mieszane uczucia ale najbardziel żal tych dzieci...

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 19.02.2012 12:43

ten wielki zryw utopił polaków w morzu krwi a o powstaniu to właściwie na świecie nikt nie wiedział a rządy zachodnie wręcz patrzały na to wydarzenie nieprzychylnie... a efekt militarno polityczny żaden....był prowadzony sondaż wśród warszawiaków i o ile wiem większośc ma takie właśnie zdanie

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 18.02.2012 18:48

Powstanie Warszawskie było wielkim zrywem wolnościowym i potwierdziło,że Polacy zasługują na swoją państwowość ,na oczach całego świata.Takie gadki o złych dowódcach to dobre są dla stalina,bieruta,sikorskiego(zdradka),gomułkii innych ch....

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 18.02.2012 13:35

powstanie warszawskie było bohaterskie ale nie przemyślane i skazało dziesiątki tysięcy ludzi na śmierć , z jednej strony bohaterstwo warszawiaków z drugiej fatalna decyzja naczelnego dowództwa nie liczacego sie z zyciem ludzi...co innego getto warszawskie ..żydzi nie mieli wyjścia znając ludobójstwo niemców wobec ich narodu...podjęli jedynie słuszna decyzje!

Komentarz został ukrytyrozwiń
PRETORIAN
  • PRETORIAN
  • 17.02.2012 23:52

DYMISJA !!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
jjsjsj
  • jjsjsj
  • 17.02.2012 21:22

Nie głosowałam na nich i większość też nie to o co chodzi kto tych matołów wybrał, wszędzie zwalniają nie ma pracy a wiek emerytalny zwiększają a gdzie mamy pracować gdzie jak młodzi nie mają pracy ja szukam 3 rok dzieci chowałam to gdzie mnie przyjmą gdzie!!!!!!!!!!! kraść trzeba ale zacząć od premiera bo on ma pracę za nasze pieniądze jeszcze Skurw.................... wywieźć go na Syberię i weźmy się Polacy za ten popieprzony rzą póki mamy jeszcze czas póki możemy jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
polak
  • polak
  • 17.02.2012 19:45

ja mam dobry pomysl jak zrobic najlepsza rekonstrukcje rzadu tuska wynajmijcie duzy autokar zeby zmiescili sie ministrowie i ich zastepcy kierowca niech rozpedzi do setki i wmur ta ferajne i to szybko

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 17.02.2012 19:44

Zdradek-krytyk Powstania Warszawskiego,najlepszy minister wTuskolandzie-co za ludzie ,co za świat(jaki musi być POziom tych gorszych ministrantów płemiera)

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 17.02.2012 17:46

niektórzy sa świetni chociażby sikorski jeden z najlepszych ministrów spraw zagr. w ostatnim 20 leciu!! ale skacząca mucha na rozgrzewke dookoła stadionu no to było jajo z nie tej epoki słowem szok!!kompromitacja!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
jo
  • jo
  • 17.02.2012 17:35

jezeli jest dobry rzad opozycja nie ma pracy .w wyniku tego zajmuje sie paleniem marihuany, odolnoscia brzozy w smolensku,bieganiem muchy kolo stadionu,sprawnoscia fizyczna tuska,immunitetem macierewicza itd.i za to poslowie PISu biora wysokie wynagrodzenia?