Facebook Google+ Twitter

Premier Tusk obchodził 55. urodziny. Czego życzą mu politycy? A Ty?

W niedzielę, 22 kwietnia premier Donald Tusk, skończył 55 lat. Urodziny spędzał, nie wśród najbliższych przyjaciół, przy lampce szampana, ani na biesiadzie rodzinnej, lecz w raju. Tak żartują sobie dziennikarze, w związku z wizytą premiera w Emiratach Arabskich. Pojechał tam z żoną Małgorzatą w czterodniową podróż służbową. Po wielkie pieniądze i inwestycje.

Sonda

Czego życzysz Donaldowi Tuskowi?

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaCo udało się załatwić - będzie wiadomo za kilka dni. A, czego życzyli premierowi w urodziny najbliżsi, politycy i Polacy - wiemy już dziś.

Wyjazd premiera do Emiratów z oficjalną wizytą, ma na celu wzmocnienie wzajemnych kontaktów gospodarczych. W sobotę Tusk spotkał się w Dubaju i Abu Zabi z przedstawicielami elit biznesowych, a w niedzielę był gościem Polsko-Emirackiego Forum Biznesu - informuje SE.pl. Podczas wizyty mają być podpisane dwie umowy międzynarodowe: o współpracy gospodarczej i zniesieniu obowiązku wizowego dla osób z paszportem dyplomatycznym.

"Super Express" zebrał i zanotował życzenia dla premiera. Składali je zwykli ludzie i czołowi politycy.

Anna Grodzka z Ruchu Palikota życzy premierowi ogromnej wygranej w Lotto. Dlaczego? Żeby mógł zostawić politykę i zająć się zażywaniem szczęścia na szczęśliwych wyspach. Poseł Antoni Macierewicz, zastępca szefa PiS przesyła premierowi Donaldowi Tuskowi szczere życzenia, żeby sobie spojrzał w oczy. Arkadiusz Mularczyk, szef klubu parlamentarnego Solidarna Polska mówi: "Życzę mu, aby jak najszybciej przestał być premierem i udał się na długie wakacje, na przykład do Peru na Machu Picchu."

Jerzy Wenderlich, z Sojuszu Lewicy Demokratycznej życzy jubilatowi także, aby mógł, jak najwięcej czasu spędzać z wnukiem. Bo na pewno przyda się jemu lekki oddech od trudnego rządzenia. Były minister sprawiedliwości, Krzysztof Kwiatkowski z PO życzył Tuskowi, by udało mu się łączyć kierowanie rządem z tym, co najważniejsze, czyli z życiem rodzinnym. Natomiast Eugeniusz Kłopotek, poseł PSL radzi i życzy, aby Donald Tusk pojednał się z prezesem PiS, Jarosławem Kaczyńskim.

Czego życzą premierowi Polacy? "Życzę panu premierowi, aby przypomniał sobie obietnice wyborcze. Szczególnie dotyczące walki z korupcją." - mówił rencista, Tadeusz Mielniczuk. Z kolei ekspedientka, Paulina Belica życzy premierowi, żeby w Polsce było więcej żłobków i przedszkoli.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (108):

Sortuj komentarze:

Alma Skiwska
 • Alma Skiwska
 • 30.04.2012 12:38

Życzę zdrowego rozsądku, który jak dotąd Pana Premiera nie opuszczał , dalszych inteligentnych pomysłów
i wiele zimnej krwi w starciach z głupią, szowinistyczną, agresywną opozycją spod znaku PIS i KK.
Mam nadzieję,że p.Tuskowi uda się opanować tę rozhisteryzowaną bandę i mam nadzieje,że doczekam czasów , kiedy KK będzie tam gdzie jego miejsce - na uboczu życia politycznego i bez dotacji z moich podatków.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan
 • jan
 • 29.04.2012 16:16

większość z tych wpisów to prawdopodbnie zwolenicy PIS a więc katolików którzy biorą cznny udział we mszach św. innych nabożeństwach jeżli takie życzenia składją bądż co bądż bliżniemu( premierowi wybranemu demokratycznie ) to ja pytam czy to jest nauka kościoła

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bąk
 • Bąk
 • 29.04.2012 15:08

Niech mnie skoczy na pukiel!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Życzenie dla Donalda? No to proszę;

Życzę ci Donaldzie abyś swe 56 rodziny obchodził już na łonie tylko swojej rodziny, w domowym zaciszu cieszył się już swoją wypracowaną emeryturą.
Tam nam dopomóż Bóg

Komentarz został ukrytyrozwiń
ku hu ni hu
 • ku hu ni hu
 • 26.04.2012 02:35

zycze ci donaldzie kompletnej klapy wyborczej w przyszlosci adekwatnej do poziomu obecnie uprawianej polityki bezprawia i kolesiostwa a na kolejne urodziny przejscia do ruchu palikota

Komentarz został ukrytyrozwiń
ku hu ni hu
 • ku hu ni hu
 • 26.04.2012 02:26

premier tusk dostanie emeryturke z izraela ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewelina Loska
 • Ewelina Loska
 • 25.04.2012 17:23

Pozdrawiam wszystkich katolików tu piszących . Babcia mi mówi ,że przez takich katolików Kościół Katolicki znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji . Nauki Chrystusa nic nie znaczą . Pismo Święte mówi : nadejdą czasy gdzie człowiek człowiekowi wilkiem . Czytając komentarze - już to mamy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 25.04.2012 16:46

pracować do 67 roku???a kto mi ta pracę da???życze tuskowi by nie nabierał ludzi...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Benedykt Present
 • Benedykt Present
 • 25.04.2012 05:59

Zyczyłem mu pójścia na emeryturę w wieku 100 lat. (patrz, Sonda) Oczywiście ta emerytura powinna być okraszona kwotą ca PLN 900. Ani grosika ponadto. Niech każdy robi to, co potrafi. Kto ma kwalifikację na premiera, niech będzie premierem; kto ma kwalifikację na referenta owocowego, niech nie pcha się do kierowania państwem!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Dodam!
 • Dodam!
 • 24.04.2012 20:40

Pamiętajcie mili internauci , wasze życzenia wrócą do Was !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.