Facebook Google+ Twitter

Premier Tusk przeprowadził się do Sejmu

Dziś rano premier Donald Tusk zamiast do swojej kancelarii przy Alejach Ujazdowskich przyszedł do małego gabinetu w Sejmie. Tutaj zamierza pracować we wszystkie dni posiedzeń parlamentu przynajmniej do końca roku.

Donald Tusk / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Donald_Tusk_3.jpg&filetimestamp=20100724155132O godzinie 9 rozpoczęło się kolejne posiedzenie Sejmu, które potrwa do piątku. Wcześniej do budynku parlamentu przyszedł premier Donald Tusk. Swoje kroki skierował do małego gabinetu usytuowanego w korytarzu marszałkowskim. Tutaj zamierza urzędować we wszystkie dni, w których pracują posłowie. I tak ma być przynajmniej do końca tego roku.

Przeprowadzka z okazałego gmachu przy Alejach Ujazdowskich nie jest spowodowana remontem, ale troską szefa rządu o projekty rządowych ustaw, które mają być procedowane w najbliższym czasie. - Będziecie mogli monitorować moje działania na rzecz pracy nad tym pakietem ustaw, bo to jest dla mnie naprawdę śmiertelnie poważne zadanie - powiedział premier Tusk kilka dni temu do dziennikarzy.

W gmachu sejmowym swoje gabinety posiadają Prezydent RP i Prezes Rady Ministrów, ale korzystają z nich bardzo rzadko. Najczęściej służą im wtedy, gdy zmuszeni są przebywać w Sejmie z dłuższą wizytą. Do tej pory żaden premier nie używał tego pomieszczenia jako stałego miejsca pracy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 07.10.2010 18:08

Jeżeli Palikot stworzy partie ,( co wcale nie jest takie pewne) i stworzył by koalicje z PO to będzie ciąg dalszy tego co jest. To będzie dalsze konserwowanie tego bałaganu! Przecież był w PO i efekty działalności Palikota były mizerne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rosjanie mówią na to maskirowka. Będę się upierał , że podobnym zabiegiem jest Partia Palikota. PO za nic nie chce sojuszu z sLD a Palikot jak mu się uda zdobyć kilka pkt.procentowych to już rządzą razem. Zreszta niech rządzą aby dobrze!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 07.10.2010 17:44

Oczywiście pozory,wszystko po to by udawać że coś sie robi! Przeciętny widz nie orientuje się że to zwykła socjotechnika!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystko pozory, a efektów jak nie ma tak i nie będzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.10.2010 23:05

No,i bardzo dobrze z tą przeprowadzką,im bliżej parlamentu,tym bliżej narodowi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.