Facebook Google+ Twitter

Premier wykrył wpływ Tuska na telewizyjne "Wiadomości"

Jeśli telewizyjne "Wiadomości" są sterowane, to przez Donalda Tuska - stwierdził dziś premier Jarosław Kaczyński podczas rozmowy w "Sygnałach Dnia", w pierwszym programie Polskiego Radia.

Premier Jarosław Kaczyński / Fot. Dziennik ŁódzkiOdniósł się w ten sposób do zarzutów, jakoby ręcznie sterował informacjami publicznej telewizji. Tak utrzymuje Roman Giertych, były wicepremier i ekskoalicjant z LPR. Jak powiedział dziś premier, w "Wiadomościach", w dalszym ciągu jest wiele informacji "skandalicznych" i godzących w PiS. A jeśli "Wiadomości" są sterowane, to - jak powiedział Jarosław Kaczyński - podejrzewałby o to Donalda Tuska.

Jak podaje PAP, premier Jarosław Kaczyński nazwał dziś w "Sygnałach Dnia" frontem obrony przestępców osoby
atakujące ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę. - Jeżeli ktoś chce zrobić awanturę, albo się boi, bo wiadomo strach ma wielkie oczy, no to takie są skutki. Mamy do czynienia z frontem obrony przestępców, ogromną kompromitacją opozycji. Usiłuje się w Polsce stworzyć pewną sytuację, że ludzie z pewnej grupy uprzywilejowanej w III RP po prostu nie podlegają prawu. Ja chcę jasno powiedzieć: założeniem, z którym doszliśmy do władzy, była zmiana tej sytuacji i my tę sytuację zmienialiśmy, zmieniamy i jestem przekonany, że po wyborach dalej będziemy zmieniać - powiedział premier. Dodał, że Zbigniew Ziobro wniósł ogromny wkład w walkę z przestępczością, a skuteczność tej walki potwierdzają statystyki.

- Ten człowiek jest dzisiaj przedmiotem wściekłego ataku z powodu głównie pomówień pana, który do niedawna był ministrem spraw wewnętrznych i nie zauważyłem, żeby mówił cokolwiek złego o sytuacji pracy tego rządu w dziedzinie, którą się zajmował i w dziedzinach pokrewnych, a w tej chwili staje się wielkim oskarżycielem - mówił premier. W ocenie szefa rządu, pełne zaufanie do ministra Ziobry ma także Lech Kaczyński, natomiast Janusz Kaczmarek okłamywał prezydenta.

- W moim przekonaniu, przypadek pana Kaczmarka to jest przypadek długoletniej zorganizowanej, bardzo przemyślanej, rzeczywiście zręcznej operacji, zmierzającej do tego, żeby wprowadzić do struktur formacji, która chciała i chce w dalszym ciągu zmieniać kraj, a szczególny nacisk kładzie na walkę z patologią społeczną, człowieka, który będzie tę patologię ochraniał. I to było rzeczywiście zrobione dobrze, ze znajomością psychologii,
portretów psychologicznych poszczególnych osób, z bardzo dużym wysiłkiem, żeby zbliżyć się, także w sensie towarzyskim, do prezydenta. Krótko mówiąc, profesjonalna akcja - tłumaczył J.Kaczyński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

P.S. Kolo sterowe przy tym wzroscie sternika to jednak ryzyko - wybicia zębów w razie silniejszej fali.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Statystyke sukcesów pana Ziobry psuje niemoznośc wsadzenia za kratki nawet prewencyjnie żadnego lekarza z powodu smierci (z całym szacunkiem dla zmarlego) Ziobry seniora, ktory jako ojciec ministra powinien zyc wiecznie.
Zmiana prokuratorów nie pomaga bo ani rusz nie potrafia oskarzyc zgodnie z zyczeniem pana ministra żadnego lekarza o zbrodnię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

zwłaszcza, ze wiadomości są propisowskie... ;-) chyba, że Tusk ma jakiś tajny program strerowania naszym społeczeństwem :P paranoja przed DUŻE "p"
Dobre jest to zdjęcie do artykułu! pasuje jak ulał ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadza się, paranoja. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paranoja ma się dobrze...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.