Facebook Google+ Twitter

Premiera: ANATOMIA – debiutancki album K2

Na półki sklepowe trafił dziś debiutancki krążek K2. W Krakowie po godz. 19 rusza MaxFloFest, podczas którego artysta po raz pierwszy zagra nowe utwory. Wczoraj w sieci pojawił się też kolejny klip promujący album, „Scena dramatu”

4.04.2014 - premiera ANATOMII, debiutanckiego albumu K2 / Fot. www.fotoluna.plSzerszej publiczności dał się już poznać m.in. płytach Buki czy na ALFIE I OMEDZE Fokusa. Na własnym, solowym krążku K2 serwuje 17 świeżych numerów. Określa je jako „efekt indywidualnych refleksji”. – Obraz świata widzianego przez pryzmat nienawiści, chciwości i żądzy władzy. Mroczna koncepcja oraz ciężkie akcenty stanowią oprawę pod „anatomiczny przekrój” rzeczywistości złożonej z przeplatających się wątków psychologicznych, emocjonalnych, religijnych, a także politycznych – opisuje swoje pierwsze wydawnictwo.

ANATOMIA, wydana nakładem MaxFloRec, ukazała się głównie dzięki wsparciu fanów rapera. K2 w ubiegłym roku zdobył zdecydowanie największe poparcie wśród rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab. Album powstał we współpracy z producentem Subbassą. Oprawę muzyczną wsparli: SKW, The Element, SoulToSqueeze i DJ Bambus z kultowej grupy Pokahontaz. Gościnnie na ANATOMII nie mogło zabraknąć oczywiście Buki. Na featuringach pojawiają się również: BU, CMA, Mati oraz kolejny reprezentant Laboratorium MaxFlo, Kleszcz. Krążek zawiera m.in. single: „Scena akcji”, „Tu umierają anioły” czy „Scena dramatu”. Klip do tego ostatniego trafił wczoraj na MaxFloRecTV (zobacz fotorelację z planu - kliknij!).Album zamówić można na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść). Premierowy koncert z pochodzącymi z niego utworami odbędzie się już dziś w krakowskim klubie Kwadrat. Przed K2 wystąpią reprezentaci MaxFloLabu, Szpilersi. Po godz. 20.30 zagrają kolejno: BU, Skorup, Buka i Pokahontaz. Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku (kliknij, aby przejść).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.