Facebook Google+ Twitter

Premiera debiutanckiej płyty KAMP! Już 23 listopada

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-11-12 16:31

Długo wyczekiwany album zespołu KAMP! - jednego z największych objawień na polskiej scenie muzycznej - już 23 listopada na sklepowych półkach.

 / Fot. materiały promocyjne Stało się! Pierwsza płyta rewelacyjnego zespołu KAMP! już 23 listopada pojawi się na rynku.

KAMP! - łódzko –wrocławskie trio, w skład którego wchodzą: Radek Krzyżanowski, Michał Słodowy i Tomasz Szpaderski. Trójka ta tworzy muzykę, którą do tej pory usłyszeć w Polsce było rzeczą trudną, wręcz niemożliwą.

Dotychczasowe dokonania zespołu spotkały się z bardzo dużym uznaniem krytyków muzycznych oraz publiczności. Nakładem wytwórni Brennnessel ukazały się: epka Thales One (02. 2009) oraz single: Breaking a ghost's heart (05. 2009) i Heats (05. 2010). We wrześniu 2011 roku portugalska wytwórnia Discotexas wydała singiel Cairo.

KAMP! ma za sobą występy nie tylko na najważniejszych polskich festiwalach - Selector, Heineken Open'er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, ale również na zagranicznych - Culture Collide w Los Angeles, The Great Escape w Brighton, Liverpool Music Week, podczas wystawy EXPO w Szanghaju czy na tegorocznym EXIT Festivalu w Serbii.

W minioną sobotę w Warszawie zespół rozpoczął trasę koncertową promującą nową płytę. Kolejny raz udowodnili, że do ich muzyki nie tylko rytmicznie się podryguje i tupie noga, lecz porywa ona do tańca całe ciało. Niebawem zagrają w m.in. Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie.

Nie mam wątpliwości co do tego, że płyta będzie fantastyczna, toteż do zobaczenia 23 listopada w sklepach.

SULK –singiel promujący płytę do posłuchania po kliknięciu.

Facebook zespołu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.