Facebook Google+ Twitter

Premiera debiutanckiej płyty Natalii Moskal

„Anguana“, to tytuł debiutanckiej płyty wokalistki, Natalii Moskal. EP-ki można posłuchać za pośrednictwem portali streamingowych.

Foreign stranger“ to singiel zapowiadający album. Powstał do niego także teledysk. Współtwórcami albumu są znani i cenieni producenci muzyczni – bracia Dziedzicowie, Marek i Bartosz a także Łukasz Maron. Znakiem rozpoznawczym płyty Natalii jest dualizm brzmień. Przentowane są piosenki spokojne, na przemian z rytmincznymi dźwiękami. Płyta reprezentuje gatunek elektro – popu.

Jedno słowo, który najlepiej odda klimat płyty Natalii, to różnorodność.

“Udało mi się osiągnąć różnorodność brzmień dzięki producentom, którzy przyjęli ode mnie zaproszenie do współpracy, dzieląc się ze mną swoim doświadczeniem i pomysłami. Bardzo zależało mi na tym, aby kompozycje prezentowały moje dwa oblicza – to bardziej spokojne oraz to dynamiczne, rozedrgane, goniące za wieloma rzeczami jednocześnie.” – mówi Natalia Moskal.
Okładka debiutanckiej płyty Natalii Moskal -
Muzyka nie jest jedyną dziedziną, w której realizuje się artystka. Natalia jest także tłumaczką książek. Obecnie pracuje nad pierwszym polskim przekładem książki Esther Kreitman, siostry Singera.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.