Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14831 miejsce

Premiera filmu o snowboardzie "Ready To..."

Z pewnością o najnowszej produkcji ekipy filmowej MEPTV nie przeczytasz w żadnym branżowym piśmie, a reżyserzy - Artur i Józefina nie będą też raczej gościć na gali rozdania Oscarów. Trudno jednak nie zwrócić uwagi na sporty przez nich promowane.

Plakat filmu. / Fot. MEPTVEkipa Metal Eagle Production w tym roku postanowiła wyeksponować przede wszystkim pasję i motywację osób zajmujących się freestyle snowboardingiem. W "Ready to..." wystąpili najlepsi polscy zawodnicy tej dyscypliny z Michałem Ligockim i Wojtkiem "Gniazdem" Pawlusiakiem na czele. Nie zabrakło także debiutantów, najmłodszych "półprofesjonalistów". Na premierowym pokazie w Zakopanem, największe owacje zebrał oczywiście rodowity góral - siedemnastoletni Tomek Wolak.

W "Ready to..." nie mogło zabraknąć najlepszych europejskich snow parków, naprawdę długich poręczy i "grubych" akcji w największych polskich miastach. Wszystko to ozdobione monologami poszczególnych snowboarderów i dobrze spasowaną muzyką. W porównaniu do poprzednich filmów, poprawione zostały zarówno poszczególne ujęcia, jak i jakość całości. Z pewnością duży w tym wkład miała kamera High Definition.

Bez pana po prawej, tego typy imprezy nie miałyby w Zakopanem racji bytu/ / Fot. Damian KnapikSpora część naszego społeczeństwa uważa ludzi uprawiających sporty określane mianem ekstremalnych, jako kompletnych wariatów, którzy - nie wiedzieć czemu - noszą spodnie z krokiem opuszczonym do kolan i koszulki XXXL. Czasem warto jednak nie ufać pozorom, przyjrzeć się zamiłowaniu "szaleńców" do swoich pasji. Każda sztuczka ćwiczona jest przez nich do perfekcji, często kosztem wielu bolesnych kontuzji, mimo których nie poddają się.

Ampstrong prezentuje: dj pokaz filmu w tle. / Fot. Damian KnapikRozkład jazdy. / Fot. MEPTVPremiera "Ready to..." zgromadziła w kinie Giewont o godz. 20 kilkaset osób, część chciała obejrzeć film nawet za cenę stania przez te pół godziny opierając się o ścianę. Większość z widzów przeniosła się potem do klubu Ampstrong, gdzie urządzone zostało after party. Dobra muzyka i prezentowane zagraniczne filmy snowboardowe, a do tego świetnie bawiący się ludzie, totalna integracja. Piątkowej nocy nie było na co narzekać.

Gdzie jeszcze odbędą się pokazy "Ready To...", możesz sprawdzić na jednym z zamieszczonych zdjęć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.