Facebook Google+ Twitter

Premiera "Hobbita" już w grudniu 2012 roku!

Świetna wiadomość dla fanów Tolkiena! Pierwsza z dwóch część Hobbita zatytułowana "The Hobbit: An Unexpected Journey" pojawi się na ekranach kin już w grudniu 2012 roku.

Już niebawem fani Bilba oraz Gandalfa będą mogli przypomnieć sobie wydarzenia, toczące się 60 lat wcześniej, niż te, które przedstawione zostały w trylogii „Władca pierścieni”. Film "Hobbit", w reżyserii Petera Jacksona, podzielony został na dwie części: "The Hobbit: An Unexpected Journey" oraz The Hobbit: There and Back Again". Na tę ostatnią przyjdzie nam poczekać najprawdopodobniej do grudnia przyszłego roku.

Ekranizacja będzie przedstawiać losy Bilbo Bagginsa, który wraz ze swoim starym przyjacielem magiem oraz krasnoludami wyruszy w niezapomnianą podróż, by wyzwolić Królestwo Krasnoludów spod władzy Smauga. W roli Bilbo zobaczymy Martina Freemana, zaś w Gandalfa znowu wcieli się Ian McKellen.

Peter Jackson zadbał również o oprawę graficzną. Fani zobaczą "Hobbita" w okularach. Pomimo pierwszych planów - Hobbit ukaże się w wersji trójwymiarowej. To, czy Hobbit odniesie sukces większy niż trylogia, przyjdzie nam ocenić samym już w grudniu!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.