Facebook Google+ Twitter

Premiera Kalendarza Marzeń 2012 Fundacji Spełnionych Marzeń!

Współautorzy: Marta Wróbel

7 grudnia Fundacja Spełnionych Marzeń przedstawiła tegoroczną edycję "Kalendarza Marzeń". Zaprezentowały się w nim polskie gwiazdy w stylizacjach z bajek wraz z podopiecznymi fundacji.

 / Fot. Materiały prasowe Fundacji Spełnionych Marzeń"Kalendarz Marzeń to cykliczny, charytatywny projekt prowadzony przez Fundację we współpracy ze znanymi artystami, projektantami mody, wizażystami i fotografikami. Na kartach kalendarza występują gwiazdy polskiego show biznesu w specjalnie przygotowanych stylizacjach. Swoim wizerunkiem wspierają w ten sposób Fundację Spełnionych Marzeń, która swoje działania i pomoc kieruje do dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi oraz ich rodziców" - czytamy w informacji prasowej, udostępnionej przez organizatorów czyli Fundację Spełnionych Marzeń.

Gala Promocyjna Kalendarza Marzeń odbyła się w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Wieczór, podczas którego odbyła się aukcja kalendarzy z autografami gwiazd, poprowadzili Mateusz Damięcki i Szymon Majewski. Gwiazdą muzyczną wieczoru był zespół Volver.

Dochód z licytacji zostanie przekazany na działalność "Domu Rodzica" Fundacji Spełnionych Marzeń. To specjalny ośrodek wsparcia psychologiczno-socjalnego dla rodziców dzieci, przebywających na warszawskich oddziałach onkologicznych.

 / Fot. Materiały prasowe Fundacji Spełnionych MarzeńW tegorocznej edycji Kalendarza wystąpili: Anna Samusionek jako Królowa Śniegu, Katarzyna Zielińska jako Śpiąca Królewna, Emilia Krakowska jako babcia z bajki o Czerwonym Kapturku, Tomasz Kot jako Rozbójnik Rumcajs, Szymon Majewski jako jeden z bohaterów bajki „O dwóch takich co ukradli księżyc”,Maja Hirsch jako księżniczka Lea, bohaterka Gwiezdnych Wojen, Zespół Volver – Tomasz Lubert i Mariusz Totoszko – jako Paweł i Gaweł, Edyta Herbuś jako Kopciuszek, Magdalena Różczka jako Ania z Zielonego Wzgórza, Mateusz Damięcki jako Aladyn, Hanna Śleszyńska jako czarownica z bajki o Jasiu i Małgosi, Andrzej Grabowski jako Gepetto z bajki o Pinokiu.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Świetna inicjatywa, popieram. Jak zawsze ciekawy materiał:-).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.