Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22919 miejsce

Premiera kolekcji "Tytus, Romek i A'Tomek" w warszawskim Empiku

18 października salon Empik Junior gościł idola kilku pokoleń i ojca polskiego komiksu - Henryka Chmielewskiego, znanego jako Papcio Chmiel.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaPremierowa kolekcja "Tytus, Romek i A'Tomek" została zaprezentowała 18 października w warszawskim Empiku i bazuje na kultowej serii komiksów autorstwa Henryka Jerzego Chmielewskiego. Na kolekcję składają się m.in. kubki, bruliony i koszulki.

Najdłużej ukazująca się polska seria komiksowa zachwyca i cieszy kolejne pokolenia. Teraz jej uzupełnieniem będzie wyjątkowa kolekcja autorska "Tytus, Romek i A’Tomek", która bazuje na kultowej serii komiksów - czytamy na Prószyński.pl.

Seria "Tytus, Romek i A’Tomek" wydawana jest od 1957 roku aż do dziś. Kolejne księgi (do tej pory ukazało się ich w sumie 31), opowiadają o przygodach dwóch harcerzy i przyjaciół – Romka i A’Tomka, a także towarzyszącej im człekokształtnej małpy – Tytusa de Zoo. Błyskotliwy i absurdalny humor oraz ogromna wartość edukacyjna przyczyniły się do tego, że komiks szybko zyskał wielu miłośników.

Kolekcja ukazuje się w ramach projektu Empiku STREFA SZTUKI. Partnerem uroczystej premiery oraz kolekcji jest Prószyński Media – wydawca komiksów o przygodach Tytusa, Romka i A’Tomka.

Zobacz: Bono z U2 zdradza tajemnicę ciemnych okularów. "Od 20 lat cierpię na jaskrę"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.