Facebook Google+ Twitter

Premiera muzyki do filmu "Płynące Wieżowce"

22 listopada do kin wchodzi film "Płynące Wieżowce" w reżyserii Tomasza Wasilewskiego. 22 listopada to jednocześnie data premiery cyfrowej wydawnictwa "Płynące Wieżowce (Muzyka z Filmu)", które ukaże się nakładem wytwórni Sensefloor.

 / Fot. Materiały prasoweObraz miał światową premierę na nowojorskim Tribeca Film Festival, wygrał sekcję "East of the west" w Karlowych Warach, natomiast na MFF T-Mobile "Nowe Horyzonty" otrzymał nagrodę publiczności. Podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni reżyser odebrał nagrodę młodzieżowego jury za najlepszy film.

Osobą odpowiedzialną za skomponowanie i dobór muzyki do filmu Tomasza Wasilewskiego jest BAASCH - warszawski wokalista, kompozytor i producent. Ścieżka dźwiękowa to w większości kompozycje stworzone specjalnie na potrzeby filmu. Dodatkowo znajdują się na niej utwory z debiutanckiej EPki kompozytora zatytułowanej "Simple Dark Romantic Songs". Kompilację uzupełnia premierowy utwór duetu Bueno Bros, zaproszonego przez Baascha do udziału w tym projekcie.

Zgodnie z zapowiedzią wydawcy, "Płynące Wieżowce (Muzyka z Filmu)" wkrótce również na CD.

Teaser 1 > https://soundcloud.com/sensefloor/floatingskyscrapers
Teaser 2 > http://www.youtube.com/watch?v=_DuXQ8-ERVU
PRE-ORDER: http://bit.ly/wiezowceitunes

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.