Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21810 miejsce

Premiera nowego tanecznego singla Stashki ''Chcę kochać''

"Chcę kochać" to najnowszy singiel piosenkarki o pseudonimie Stashka, będący efektem długiej pracy z Emilianem Waluchowskim. Nowy utwór Stashki jest dostępny na Itunes.

Nowy singiel Stasha - Chcę kochać / Fot. materiały StashkiPierwsza wersja piosenki "Chcę kochać" powstała - co ciekawe - w języku bułgarskim, a miało to miejsce dosyć spontanicznie podczas domowej imprezy. Po około roku Stashka zdecydowała się umieścić utwór na swojej płycie. Powstał zatem polski tekst, który artystka sama napisała. Nad piosenką pracowała już od dłuższego czasu wspólnie z Emilianem Waluchowskim.

Do współpracy przy produkcji utworu Stashka i Emilian zaprosili Mateusza Pospieszalskiego, cenionego kompozytora i aranżera, znanego m.in. ze współpracy z Voo Voo, Anną Marią Jopek, Stanisławem Sojką czy Zakopower. Nadał on piosence bałkański klimat.

Stashka współpracowałam z Emilianem Waluchowskim przy nowym singlu 'Chcę kochać' / Fot. materiały StashkiW nagraniach udział wzięli wspaniali muzycy: Mateusz Pospieszalski (saksofony), Paweł Marciniak (gitara basowa), Michał Marciniak (gitary), Paweł Jabłoński (akordeon) oraz Emilian Waluchowski (perkusja, instrumenty klawiszowe oraz produkcja). Za miks i mastering odpowiedzialny jest Sławomir Gładyszewski.

Stashka jest perfekcjonistką, co należy uznać za jej atut. Co prawda długo, bo ponad rok kazała czekać fanom na premierę "Chcę kochać", jednak znakomity utwór rekompensuje zwłokę. Ta młoda i piękna piosenkarka z Mazur działa zawsze w zgodzie ze sobą i swoją intuicją, dzięki czemu można słuchać jej wyjątkowych, bardzo dobrych i wyróżniających się na polskim rynku muzycznym utworów. Jej poprzednie single "Zegar" czy "Na skraj świata" osiągały wielkie wyniki na listach przebojów wielu rozgłośni radiowych zajmując na nich przez długie tygodnie pierwsze miejsca, co jest niebywałym sukcesem będącej pod opieką promotora Bogdana Węgrzynka Stashki. Tuż przed świętami można było usłyszeć nową piosenkę "Pełna miłości", a 4 stycznia 2014 roku swoją premierę miał wyczekiwany taneczny singiel "Chcę kochać", który nie zawiódł fanów.

Utwór "Chcę kochać" dostępny jest już w serwisie Itunes: tutaj

Anna Figiel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.