Facebook Google+ Twitter

Premiera nowej płyty „Perestroika” Samokhin Band

Już jutro, 8 marca 2013 roku na rynku muzycznym ukaże się trzecia płyta łódzkiego zespołu Samokhin Band. Z tej okazji o godz. 15.30 zespół spotka się ze swoimi fanami w Empiku w Manufakturze. Fani będą mogli usłyszeć kilka utworów z płyty.

Zespół Samokhin Band / Fot. mat. promocyjneSamokhin Band to założona w 2003r. w Łodzi grupa muzyczna, która gra kompilację jazzu, funky, rock’n’rolla oraz wschodniego folku. Zespół występował jako support, przed rosyjskim zespołem Leningrad czy przed Joe Cockerem.

17 stycznia 2012 roku zespół zdobył I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Poezji i Pieśni im. Włodzimierza Wysockiego, a 2 września tego samego roku z sukcesem reprezentowali Radio Łódź na festiwalu "Przebojem Na Antenę w Hajnówce". Muzycy wywalczyli III miejsce.
Okładka płyty „Perestroika” zespołu Samokhin Band / Fot. mat. promocyjne
Po pięciu latach od wydanie ostatniej płyty artyści nagrali krążek pt. „Perestroika” ze znakomitym repertuarem. Na płycie znajdziemy też smaczki w postaci znanych hitów jak "Bielyje rozy" czy "Kanikuły" w oryginalnych aranżacjach. Jak piszą członkowie zespołu "Płyta przenosi słuchaczy w surrealistyczne czasy socjalizmu, które – choć minęły – stanowią cząstkę każdego z nas."

Gościnnie na płycie wystąpili: aktor i bard Lech Dyblik, a także wokalista zespołu Harlem - Qbek Weigel.

Samokhin Band zaprasza 8 marca do Empiku:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.