Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7600 miejsce

Premiera płyty „Nie’doskonałe” Riyi Sokół. Dla Mam i o Mamach

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2017-05-25 14:14

26 maja odbędzie się premiera wyjątkowej płyty „Nie’doskonałe”. Jest to projekt skierowany do wszystkich Mam, które chcą pielęgnować swoje macierzyństwo w zgodzie z sobą i akceptacją niedoskonałości.

 / Fot. okładka płytyPłyta powstała w ramach szerszego projektu, o tym samym tytule, którego twórcami są Whisbear Szumiący Miś oraz Riya Sokół (znana wcześniej jako Pati Sokół). Płyta „Nie’doskonałe” zawiera 10 piosenek, do których muzykę skomponował Paweł Lucewicz, a słowa napisała Riya Sokół, która także zaśpiewała wszystkie utwory. Aranżację muzyczną przygotowali Michał Wasilewski i Wojtek Baranowski, producenci z warszawskiego studia „DOBROĆ”.

Każda z piosenek porusza ważny dla macierzyństwa temat: zadbanie o własne potrzeby, akceptacja czasem trudnych sytuacji, czy bezwarunkowa miłość do dziecka. Twórczynie projektu chcą pokazać innym Mamom, że uczucia, które chowają przed światem, których często się wstydzą, są tak naprawdę tym, co łączy wszystkie Mamy na całym świecie..
„Chcemy zaprosić Mamy do dzielenia się sobą, takimi jakie są. Chcemy im pokazać, że mają prawo do „niedoskonałości”, poczucia winy i słabości, z którymi jako matki mierzą się każdego dnia. Czasem samo podzielenie się, nazwanie tych emocji jest już ogromną ulgą. Zwłaszcza jak zderzamy bezlitosne ocenianie siebie z perspektywą z zewnątrz- na przykład własnej przyjaciółki, która okazuje się, że nas podziwia...” – wyjaśnia Zuzanna Sielicka-Kalczyńska, współwłaścicielka marki Whisbear.

-W albumie „Nie’doskonałe” odsłaniam się z wszystkimi emocjami, które dotyczą macierzyństwa, z uczuciami jakich doświadczyłam ja i większość Mam, które znam - podkreśla Riya Sokół.

Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór „O sobie samej”. W klipie nagranym do tej piosenki możemy zobaczyć aktorkę Kamillę Baar – Kochańską, a także Riyę.

Płyta jest częścią większego projektu „Nie’doskonałe”. W pierwszej odsłonie projektu, Whisbear i Riya Sokół stworzyły spot „I’mperfect- Nie’doskonałe”. Do jego realizacji zaproszone zostały Mamy, należące do różnych kultur, środowisk. Wszystkie zapytane o to, jak siebie widzą jako Matki, skupiały się przede wszystkim na swoich niedoskonałościach i strachu, który w nich drzemie. Następnie pokazano im coś, czego się nie spodziewały - wypowiedzi ich przyjaciółek i tego jak one widzą ich jako mamy. To było niesamowite przeżycie dla nas wszystkich. Emocje, reakcje, słowa, które tam padały poruszały każdego, kto był na planie. Mamy wiedziały, że będą opowiadać o sobie, nie wiedziały jednak, że także o sobie usłyszą – opowiada Riya Sokół, współtwórczyni projektu.Płyta „Nie’doskonałe” w sprzedaży od 26 maja, na oficjalnej stronie www.whisbear.pl

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Polecam. Świetna muzyka i słowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.