Facebook Google+ Twitter

Premiera płyty W Jego Sercu zespołu Alijah

Na rynku tzw. muzyki chrześcijańskiej brakowało w ostatnich latach ciekawych debiutanckich albumów. Płyta "W Jego Sercu" zachwyci profesjonalnym brzmieniem i pięknymi tekstami z Biblii.

 / Fot. okładka płyty Alijah - W Jego SercuNa album "W Jego Sercu" składa się 9 psalmów oraz dwie modlitwy: Benedictus oraz Magnificat. Teksty na nowej płycie są siłą zespołu. Wprowadzają one zarówno w klimat uwielbienia, ale także i zadumy nad wiarą i życiem. Sam zespół podkreśla, że poprzez muzykę chce "wznieść swe serce jako dziękczynienie i uwielbienie ku Trójjedynemu Bogu i Jego Sercu”. Płyta jest świadectwem oddania i miłości wobec Stwórcy.

Wśród piosenek na płycie najszybciej trafiają do serca: Magnificat z wpadającym refrenem "Miłosierny" i Psalm 139 - wychwalający piękno stworzenia. Po pierwszym przesłuchaniu płyty mocno zapada w pamięć także Psalm 37 ze słowami: "Powierz Panu swą drogę i Jemu zaufaj".

Wysoki poziom płyty "W Jego Sercu" zawdzięcza muzykom, którzy na co dzień grają w zespołach Anti Babilon System i PIN. Na krążku w chórkach swojego głosu użyczył m.in. Andrzej Lampert - lider wspominanego zespołu PIN. Warto dodać, że większość członków na płycie to absolwenci Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej - Akademii Muzycznej w Katowicach.

Zobacz promix płyty:Za: Alijah/Chrzescijanskiegranie.pl/muzyka.bosko.pl

Do Wiadomości24 możesz dodać
własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.