Facebook Google+ Twitter

Premiera poznańskiego akademickiego LipDuba

Wczoraj swoją premierę miał pierwszy w Polsce film promujący nie jedną uczelnię, a wszystkie szkoły wyższe miasta. W filmie Poznań reklamuje się jako miasto akademickie, w którym warto nie tylko studiować, ale i spędzać wolny czas.

 / Fot. Fot./screen youtubeWczoraj również odbyła się kolejna odsłona kampanii promocyjnej Akademickiego Poznania. Posiada ona własną stronę internetową www.poznanprzyciaganajlepszych.pl, na której znaleźć można między innymi krótkie filmiki, w których poznańscy studenci reklamują swoje wydziały i uczelnie. W serwisie znajdziemy wszystkie informacje na temat pełnej oferty edukacyjnej Poznania.

Czym jest LipDub?

LipDub to rodzaj teledysku, który powinien być kręcony jednym ujęciem. W LipDubie występują studenci - aktorzy, którzy udają, że śpiewają lecącą w tle piosenkę. Filmiki te zazwyczaj nagrywają uczelnie, które w ciekawy sposób chcą zachęcić przyszłych studentów, aby wybrali właśnie ich placówkę.Co ma na celu ta akcja?

Celem akcji jest przyciągnięcie tegorocznych maturzystów do Poznania. Miasto chce pokazać się, jako idealne miejsce do studiowania, ale też spędzania wolnego czasu. Kampania reklamowa będzie prowadzona przede wszystkim w internecie.

Częścią tej akcji jest akademicki LipDub promujący wszystkie uczelnie, ale również miasto. Studenci występujący w filmiku zostali wyłonieni w czasie specjalnego castingu. Przemieszczają się oni po mieście pokazując jego walory. Poniżej możecie zobaczyć efekt pracy studentów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Anna Kotecka
  • Anna Kotecka
  • 08.11.2010 18:20

Teledysk :) to prawda :) ale dynamiczny i fajny, z fajnymi, enegetycznymi ludzmi :)
Mnie zacheca do studiowania w Poznaniu :)
A jeżeli po nauce wszyscy bawią się tak jak na filmiku, to zachęca mnie to równiez do innych rzeczy ;)))))))))))))))))))) Lubie to!! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia Cho
  • Kasia Cho
  • 08.11.2010 11:55

No lipdub to to nie jest, ale jeśli patrzeć pod kontem teledysku to mi się bardzo podobał! Sama nie jestem studentka Poznania ale właśnie szukam miejsca do studiowania żeby zrobić magistra i szczerze mówiąc bardzo mnie ten teledysk zachęcił do studiowania w Poznaniu, uważam że świetnie oddaje atmosferę studenckiego życia w Poznaniu. Bardzo fajny, szkoda że Warszawa takiego nie ma:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.