Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3060 miejsce

Premiera programu "Klucz do serca" już 2 lipca w Zoom TV

Czy możliwa jest całkowita metamorfoza mieszkania bez pieniędzy, a nawet obecności w domu? Nowy program rozrywkowy „Klucz do serca” kanału Zoom TV udowodni, że tak!

Całość poprowadzi popularny aktor Daniel Wieleba, a w programie wystąpią m.in. znany polski stylista i krytyk mody Tomasz Jacyków, komik Grzegorz Halama, piosenkarka Iwona Węgrowska czy aktor Andrzej Młynarczyk. Premiera już w niedzielę, 2 lipca, o godz. 11:30 w Zoom TV.

W każdym z trzynastu odcinków programu „Klucz do serca” wytypowany przez najbliższych główny bohater otrzyma prezent w postaci… remontu jednego z pomieszczeń swojego mieszkania. Będzie to dla niego całkowitą niespodzianką, ponieważ podczas prac ekipy remontowej gospodarz będzie przebywał na krótkich wakacjach. Co zobaczy jak wróci do domu? Odpowiedź poznamy już wkrótce.

- Cieszę się, że program taki jak „Klucz do serca” trafia na antenę Zoom TV. To obecnie bardzo lubiany przez widzów format, który pozwala im utożsamić się z głównym bohaterem. Jestem przekonana, że widzowie z przyjemnością będą go oglądali – mówi Ewa Michalska, Prezes Zarządu spółki Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o., nadawcy Zoom TV.

- Praca przy produkcji programu „Klucz do serca” jest dla mnie wielką przyjemnością. Zabawa kolorami czy fakturami sprawia mi ogromną frajdę, dlatego zawsze bardzo się cieszę, kiedy ruszamy z ekipą do nowego mieszkania. Każdy odcinek stawia przede mną nowe wyzwania i daje mnóstwo satysfakcji. W domu spędzamy najwięcej czasu i powinniśmy się w nim czuć dobrze, dlatego często jestem wzruszona widząc ludzi szczęśliwych z powodu metamorfozy swojego mieszkania – mówi Joanna Preisner, główna dekoratorka wnętrz w programie „Klucz do serca”, właścicielka hotelu Bacówka Radawa SPA.

Premierowe odcinki programu „Klucz do serca” będą emitowane w każdą niedzielę od 2 lipca do 23 września o godz. 11:30.

Informacje dodatkowe:
Zoom TV to nowy ogólnopolski kanał telewizyjny, którego wyjątkowa i uniwersalna ramówka oferuje rozrywkę dla każdego. Oferta programowa Zoom TV to światowe hity filmowe z doborową obsadą, emocjonujące seriale, interesujące dokumenty oraz najnowsze wiadomości z regionów. Kanał jest dostępny na ósmym multipleksie telewizji naziemnej (poz. 39) oraz w ofercie operatorów kablowych (m.in. UPC Polska – 114/156; Vectra – 141/176; Netia – 27; Multimedia Polska – 221, Toya – 10; Inea - 25) i cyfrowych platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat – 155; Orange – 36). Większościowym udziałowcem Zoom TV jest Kino Polska TV SA (drugim udziałowcem jest Fundacja PIKSEL).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.