Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10138 miejsce

Premiera Star Wars: Battlefront

Gamedot - Portal dla graczy poinformował na swojej stronie internetowej o planowanej premierze gry Star Wars: Battlefront. Polska data ukazania się gry to 19 listopada 2015 roku, natomiast światowa przypadnie na dzień 17 listopada.

Wszystko pozostało by tajemnicą gdyby nie pewne niedopatrzenie ze strony producentów. Ujawnili oni bowiem grafikę wraz z fragmentem kodu, z którego można było wyczytać datę premiery gry. Najnowsze dzieło EA Games i studia Dice, a raczej zwiastun gry został zaprezentowany na gali Star Wars Celebration. Data premiery została oficjalnie potwierdzona m.in. na stronie internetowej gry.

http://starwars.ea.com/pl_PL/starwars/battlefront

Star Wars: Battlefront to taktyczna strzelanka w stylu Battlefielda. Fani serii zagrają w najnowszą część Gwiezdnych Wojen na PC, PS4 i XONE. Akcja gry toczy się oczywiście w uniwersum Gwiezdnych Wojen w czasie wojny Imperium z Rebelią. Odwiedzimy takie lokacje jak planety Hooth, Tatooine i Sullust. Do dyspozycji gracza będzie wiele pojazdów, a wśród nich speeder bike i X-wing. Nie zabraknie oczywiście również walk na miecze świetlne. Jednorazowo będzie można grać w 40 osób podzielonych na 2 drużyny.

Więcej informacji na https://gamedot.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.