Facebook Google+ Twitter

Premiera teledysku i singla Michała Rudasia w Warszawie

7 maja 2011 w warszawskim klubie Herezja odbędzie się koncert nietuzinkowego artysty – Michała Rudasia, z zespołem. Będzie to wyjątkowa okazja, bo tego dnia nastąpi premiera teledysku do singla "I don't wanna wait". Po raz pierwszy w Polsce!

Michał Rudaś zasłynął jako twórca muzycznego projektu o korzeniach indyjskich. Jego debiutancka płyta „Shuruvath”, której producentem jest Adam Sztaba, to połączenie Wschodu i Zachodu, orientalnych smaczków i nowoczesnych dźwięków. Płyta zyskała wielu fanów oraz uznanie w środowisku muzyków, dziennikarzy i krytyków muzycznych, a utwór „Wracaj już” został przebojem 2009 roku, za który Michał otrzymał nagrodę Jury Sopot Top Trendy.

W Herezji poznacie Michała Rudasia w zupełnie nowej odsłonie. Nadchodzący album to zdecydowanie bardziej klubowe, nowoczesne i różnorodne brzmienia. Na płycie znajdą się utwory zarówno w języku polskim, jak i angielskim; singiel promujący wydawnictwo – „I dont wanna wait” trafi pod koniec kwietnia do największych rozgłośni radiowych. Cała płyta ma pojawić się w sklepach po wakacjach.

Teledysk do singla, który premierowo zostanie zaprezentowany podczas sobotniego wydarzenia
w Herezji, został wyreżyserowany przez Jacka Kościuszko. Po raz pierwszy w Polsce cały klip był kręcony kamerą Phantom High Speed techniką slow motion. Gościnnie w teledysku udział wzięła Leal Zielińska, finalistka V edycji programu YCD.

Start: g. 21:00
Wstęp: 30/15 zł

O artyście:
Michał Rudaś zaczął swoją karierę od współpracy z Teatrem Roma przy takich spektaklach jak: „Miss Sajgon”, „Grease” i „Koty” oraz z Teatrem Komedia przy spektaklu „Chicago”. Przez kilka lat był solistą w programie „Jaka to melodia”, który przyniósł artyście popularność i sympatię widzów. Rudaś śpiewa również w Orkiestrze Tomka Szymusia w telewizyjnym show „Taniec z gwiazdami” oraz współpracuje jako wokalista z Orkiestrą Adama Sztaby. Dzięki płycie solowej „Shuruvath” Michał Rudaś został Laureatem Festiwalu TOPtrendy 2009, był nominowany do Fryderyka 2010 i Superjedynek 2010. Więcej na stronie: www.michalrudas.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.