Facebook Google+ Twitter

Premiera teledysku „Pomaganie Jest Trendy II”. Zobacz wideo

W miniony piątek, 20 kwietnia, o godzinie 18:00 w warszawskiej restauracji “Kaprys” odbyła się oficjalna premiera teledysku do utworu “Gorzki & Friends - Pomaganie jest trendy II”.

Pomaganie Jest Trendy II / Fot. Tomasz KubryńW trakcie konferencji prasowej został przedstawiony szczegółowy program tegorocznej edycji "Pomagania". Zaprezentowano także emblemat, którym wolontariusze sygnować będą darczyńców biorących udział w zbiórce na rzecz 12 fundacji zrzeszonych w projekcie w trakcie trwania przystanków festiwalowych “Pomaganie jest trendy II”.

Pomaganie Jest Trendy II / Fot. Tomasz Kubryń Po konferencji prasowej artyści związani z projektem i zaproszeni goście przenieśli się do "1811 club by Theatro", gdzie został zaprezentowany teledysk promujący tegoroczną akcję. W tegoroczną edycję zaangażowali się m.in. Krzysztof Cugowski, Gorzki, Krzysztof Antkowiak, Iga Wyrwał, Alicja Węgorzewska, Magda Femme, Artur Chamski, Aldona Orman, Maciej Orłoś, Andrzej Grabowski, Katarzyna Senyk, DJ.Lord i Rob Gitarnik.Znajdź nas na Google+


Zobacz zdjęcia --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.