Facebook Google+ Twitter

Premiera teledysku ReV Revenge ''To nie koniec'' dla A. Siódmiaka

25 listopada 2013 r. odbyła się premiera teledysku zespołu ReV Revenge do utworu "To nie koniec", napisanego dla szczypiornisty Artura Siódmiaka, który będzie towarzyszył mu podczas zbliżającego się PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata.

Rockowy zespół ReV Revenge z Nowego Sącza nagrał utwór dla Artura Siódmiaka pt. To nie koniec / Fot. archiwum Menu GroupJeden z najbardziej obiecujących polskich zespołów rockowych ReV Revenge z Nowego Sącza nagrał przepiękną piosenkę "To nie koniec" dedykowaną specjalnie dla Artura Siódmiaka, obrotowego Reprezentacji Polski w piłce ręcznej, jednego z najlepszych szczypiornistów w historii naszego kraju. Będzie ona towarzyszyła słynnemu Królowi Arturowi podczas meczu na zakończenie jego kariery PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata, który zostanie rozegrany w dniu 15 grudnia 2013 r. na Ergo Arenie w Gdańsku. Utwór nagrany został w Studio Nagrań Steel Studio w Starym Sączu.

Menu Group wyprodukowało teledysk zespołu ReV Revenge do utworu dla Artura Siódmiaka / Fot. archiwum Menu GroupPodczas swojej premiery w dniu 25 listopada 2013 r. teledysk do piosenki "To nie koniec" został odebrany niezwykle pozytywnie i uznany jako bardzo udaną, wręcz perfekcyjne zrealizowaną produkcję. Klip został nakręcony w dwóch miastach - na Hali Sportowej w Nowym Sączu i na Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Występuje w nim Artur Siódmiak oraz wykonujący utwór zespół ReV Revenge, w składzie: Danny "Steel" Kulig, Łukasz Wółkiewicz, Krzysztof Guc, Damian Cempa i Krzysztof Janowiec.

Produkcją tego wspaniałego teledysku zajmowała się agencja promocji i PR Menu Group. Pomysł na teledysk spotkał się z ogromnym uznaniem. Według opinii na gorąco po premierze, konwencja teledysku idealnie oddaje klimat utworu i doskonale prezentuje zarówno bohatera utworu Artura Siódmiaka, jak i wykonujący go Zespół. Promotorem jest Bogdan Węgrzynek, CEO agencji promotorskiej Menu Group. Głównymi realizatorami teledysku był Filip Olszewski (scenariusz, operator kamery, montaż) oraz Tomasz Pałasz (operator kamery i montaż). Mangerem zespołu ReV Revenge jest Małgorzata Ligas.

 / Fot. archiwum Menu GroupUtwór zespołu ReV Revenge "To nie koniec", który staje się niesamowitym hitem, jest zwieńczeniem kariery sportowej Artura Siódmiaka, a równocześnie zapowiedzią jego zaangażowania w aktywność społeczną, dotyczącej m.in. zarażania pasją do sportu najmłodszych pretendentów do gry w szczypiorniaka. Słynny Król Artur w 2012 r. założył "Akademię Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka" dla dzieci i młodzieży oraz fundację, które już teraz z sukcesami promują piłkę ręczną w Polsce i za granicą, a od tego roku organizuje również "Artur Siódmiak CAMPy".

Więcej o PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata i Arturze Siódmiaku:
www.artursiodmiak.pl i www.pojedynekmistrzow.pl

Teledysk ReV Revenge "To nie koniec":

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.