Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1393 miejsce

Premiera Video Clipu do piosenki "On My Own" Krzysztofa Bieleckiego

Utwór Krzysztofa Bieleckiego "On My Own" pochodzący z płyty "I Wanna Get More", w sobotę 3.12.2011 miał swoją premierę.

 / Fot. Tatiana YamackKrzysztof Bielecki występujący pod pseudonimem - Crizz Biel, właśnie nagrał teledysk do piosenki "On My Own" pochodzącej z krążka "I Wanna Get More". Tym razem wokalista pokazał nam się w zupełnie innej odsłonie, niż miało to miejsce w piosence "I Wanna Get More", która kandydowała w eliminacjach do konkursu Eurowizji.

Utwór "On My Own" jest utrzymany w romantycznym klimacie. Ten wolny kawałek idealnie nadaje się na romantyczne wieczory. Natomiast teledysk pokazuje przepiękne krajobrazy, których szczególnie teraz, zimową porą, będzie nam brakowało. Gorąco polecam i zapraszam do oglądania.




Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (27):

Sortuj komentarze:

Warszawa
  • Warszawa
  • 10.01.2012 15:06

Panie Krzysztofie pozdrawiamy i gratulujemy świetnego występu. Małgosia i Tomek

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrew
  • andrew
  • 09.01.2012 17:32

Piter, pijany byles, czy uszka ci zalalo szampanem? Glos potega hahaha :O
On ma glos jak moja szanowna po wigilijnej fasoli z kapusta. A moze ty Piter to jego zona jestes, co? To wszystko tlumaczy

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piter
  • Piter
  • 03.01.2012 20:43

Wow, w tym roku spędzał święta ze swoją ekipą tam gdzie ja, miałem okazję go poznac - świetny facet, wszyscy byli super ,tak rozbawili cały hotel, że nikt nie chciał wracac. Krzysztof dał się namowic na zaspiewanie przy ognisku - głos potęga! Powodzenia, dziekujemy za świetny świąteczny czas!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kasztan
  • kasztan
  • 03.01.2012 14:42

no kurde, ale jezyk angielski moglby sobie facet podszkolic, chociaz wymowe slow tej PRZEpieknej pioseneczki. heheh forgiiiiiiiif me :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń
2012
  • 2012
  • 31.12.2011 13:08

Szczesliwego Nowego Roku Wszystkim. Samych sukcesów Panie Krzysztofie. Oby nadchodzacyRok był lepszy! Bawcie sie dzisiaj do białego rana! Szalejcie na parkiecie! I do siego roku!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Izzzy
  • Izzzy
  • 30.12.2011 23:42

krytycy sie kreuja na wielkich mi znawcow i Crizz Biel sie kreuje na muzyka... sa sobie warci... tyle w temacie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
luck
  • luck
  • 30.12.2011 13:30

No i po co te przepychanki słowne? Jednym sie podoba innym nie - ale nie rozumiem po co ktos komu sie nie podoba wysłuchuje utwór do konca i jeszcze męczy sie i dodaje tu swoje wypociny? Przecież nikt nie zmusza nikogo do włanczania play????????
Mi sie baaaaaaaardzioooooooooooooooooooooooooooooooooooooo podoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zofia
  • zofia
  • 29.12.2011 23:31

Juz sam pseudonim Rajmunda świadczy o bardzo niskim poczuciu estetyki:) Nie wspominając już o fakcie że zaden szanujący się krytyk muzyczny nie występuje pod przykryciem, zakryciem,okryciem jakiegos niku. I jeszcze jedno swoją wypowiedzią obrażasz osoby którym się ten utwór podoba - myślisz że wszystkie rozumy pozjadałas???? Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie narzucaj go innym - to jest totalny brak profesjonalizmu RAJMUNDO

Komentarz został ukrytyrozwiń
tt
  • tt
  • 29.12.2011 20:33

Kreuje się Pani, pani Rajmundo? na niby osobę zajmujacą się profesjonalną oceną sztuki jaką jest muzyka a używa Pani określeń typu pozwolę sobie zacytowac ,,posluchalam tego typka" - oj naprawdę nie wypada, oj nie wypada. A z ciekawosci - co oznacza zwrot ,, obecnie zajmuje sie krytyka"- gdzie można zweryfikować Pani profesjonalizm, ukończenie szkoły muzycznej to nie wszystko Pani ,, Rajmundo" . Ja również jestem absolwentką szkoły muzycznej ale żeby tak od razu okreslac się mianem ,, znawczyni muzyki" - na to naprawdę trzeba zasłużyć. Dlatego ponawiam pytanie o informacje odnośnie Pani wyjątkowych zdolności muzycznych- chętnie przeczytam artykuły o Pani lub artykuły przez Panią napisane, które z pewnością zyskały pochwały prawdziwych znawców muzyki, ponieważ śmiem sądzić ze są lepsi od Pani-a może się mylę? Za bardzo sie rozpisałam, przepraszam ale zaciekawiła mnie wypowiedz Pani Rajmundy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
?
  • ?
  • 29.12.2011 18:00

I prosze Panie Krzysztofie nawet wybitnej sławy krytycy muzyczni jak Rajmunda hehehehe zainteresowali sie Pana osobą! Tak trzymac - to dobry znak jak krytykują
A piosenka super