Facebook Google+ Twitter

Premiera w Krakowie koncertu 'Dowody istnienia" A. Grochowicz!

Wspaniałą niespodziankę przygotowała swoim fanom, wielbicielom piosenki literackiej znana wokalistka Agnieszka Grochowicz, która dzisiaj o godz. 21 zaprasza do Śródmiejskiego Ośrodka Kultury na premierowy program w ramach "Nocy Poetów".

 / Fot. archiwum Agnieszki Grochowicz Krakowska Noc Poetów ma wieloletnia tradycję i renomę. Dzisiaj na Mikołajskiej 2 o godz. 18 spotkanie z poetami piszacymi po tatarsku a późnym wieczorem o 21 Agnieszka Grochowicz wystąpi z programem "Dowody Istnienia" Agnieszka Grochowicz.


O wokalistce wiele już w naszym portalu pisaliśmy po jej wiosennych występach w Krakowie:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/recital_agnieszki_grochowicz_pierwszej_damy_piosenki_poetyckiej_299987.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/agnieszka_grochowicz_aniol_piosenki_w_pracowni_pod_baranami_297133.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/magia_man_li_szczepanskiej_przyciaga_slawnych_gosci_293621.html


Agnieszka Grochowicz Man LI Szczeoańdska / Fot. Wiesław Adamik Na zdjęciu z lewej Agnieszka Grochowicz i pianistka Man LI Szczepańska przed występem w kawiarni Noworolskich w krakowskich Sukiennicach w evencie "Pamięci Juliusza Słowackiego"w reż. W..Adamika


Oto jeden z jej ostatnich występów 19 VIII 2014 roku:

 / Fot. archiwum Agnieszki GrochowiczTym razem wykona wiele premierowych piosenek zatem to wyjątkowa okazja a nazwisko znakomitego krakowskiego kompozytora Andrzeja Zaryckiego na afiszu gwarantuje dodatkowo wiele wspaniałych muzycznych przeżyć.


Wokalistka powiedziała portalowi: " Zaprezentuję dzisiejszego wieczora program złożony w 90 procentach z nowych piosnek i tylko 3 przypominam z poprzedniego mojego występu w krakowskiej Nocy Poetów, skomponowanych w całości przez Andrzeja Zaryckiego. Współpracujemy ze sobą od 2 lat i doskonale się rozumiemy Będą to piosenki.które powiedzą o ważnych sprawach egzystencjalnych takich jak wiara, przemijanie, nasze lęki, uczucia. To że takie sprawy odczuwamy jest dowodem na istnienie ... człowieka.
Artystka z zainteresowaniem wysłuchała mojej informacji o przygotowywanym w Krakowie 26 X br. evencie muzyczno - poetyckim poświęconym włoskim peregrynacjom Henryka Sienkiewicza i Marii Konopnickiej. Możliwe że przyjmie zaproszenie do udziału, do czego namawiamy ją już od wiosny.

Wstęp wolny na koncert Nocy Poetów ale o wejściówki może być już trudno na dzisiejszy spektakl ale dzwońcie lub przyjdźcie na Mikołajską teraz!
_______________________________

4 października w Krakowską Noc Poezji o g. 21 KONCERTOWA PREMIERA recitalu AGNIESZKI GROCHOWICZ! wejściówki należy zarezerwować w ŚOK-u na Mikołajskiej 2 w Krakowie, liczba miejsc ograniczona. Kontakt: telefon

ŚOK – ul. Mikołajska 2, 31-027 Kraków, Tel. 012 422 08 14, 012 422 19 55; Fax. 012 431 19 60; e-mail: lamelli@lamelli.com.pl, sekretariat@lamelli.com.pl.
lamelli.com.plWybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Kogo jeszcze interesują piękne książki, wiele osób nawet jak ja kupi często nie czyta i wiedzę o Krakowie na co dzień czerpie z internetu. Za mało książek ma obecnie wsparcie finansowe państwa aby ich cena pozwalała im wędrować może nie pod strzechy bo ich już nie ma tylko pod zwykłe dach i ściany zwykłych ludzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Udało mi się przed chwilą porozmawiać z Agnieszką Grochowcz - na trzy godziny przed występęm powieiała mi o czym będzie dzisiaj śpiewać zapraszam wiec do lektury poszerzonego artykułu i je wypowiedź

Komentarz został ukrytyrozwiń

O Agnieszce Grochowiczw Wiadomosciach24.pl
link

link

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniała wokalistka Agnieszka Grochowicz zaprasza dzisiaj na swój nocny występ
p wokalny w Krakowie w ramach Nocy Poetów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.