Facebook Google+ Twitter

Premierowy koncert zespołu MashMish w sobotę w Warszawie

W sobotę o godz. 19.30 w Warszawie odbędzie się premierowy koncert duetu MashMish (czyli Gosi Bernatowicz i Marcina Kuczewskiego), finalisty drugiej edycji programu Must Be The Music Tylko Muzyka.

Premierowy koncert zespołu MashMish / Fot. materiały prasoweMashMish, uznany przez Adama Sztabę za największe objawienie Polsatowskiego talent show, zaprezentuje autorski repertuar, który znajdzie się na ich debiutanckim krążku. Zespół wystąpi w rozszerzonym 10-osobowym składzie w towarzystwie kwintetu smyczkowego.

Ci, którzy zdecydują się sobotni wieczór spędzić w towarzystwie zespołu, będą mogli posłuchać zarówno lirycznych, nastrojowych kompozycji, jak
i dynamicznych brzmień, oddających niepowtarzalny styl zespołu.

MashMish w swojej twórczości łączy elementy pop‘u z muzyką klasyczną, etniczną, soulem, r'n'b oraz elektroniką. W ich utworach flamenco ma prawo mieszać się z r'n'b, a muzyka elektroniczna z kwartetem smyczkowym i nie ma tu żadnych muzycznych ograniczeń. MashMish szukają tego, co nowe i nieodkryte!

Poza koncertem MashMish na odwiedzających czeka kolekcja oryginalnych szklanych dzieł autorstwa Katarzyny Czajki oraz wystawa fotografii Michała Czajki.

Stronę internetowa zespołu: www.mashmish.pl

Koncert:
17.12.2011 (sobota), godz. 19:30
Dorum Art Galeria Czajka, przy ul. Ząbkowskiej 27/31[/b] (budynek 24, w starej fabryce Koneser), Warszawa

Bilety do nabycia w Dorum Art www.dorumart.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.