Facebook Google+ Twitter

Premiery tygodnia. Jakie filmy zobaczymy w kinie od 13 listopada?

„Listy do M. 2”, „Steve Jobs”, „Imigranci”, „Moja matka”, „W objęciach węża”, „Git”, „Powrót do Itaki” oraz „Sawa. Mały wielki bohater”. Powyższe filmy będzie można zobaczyć od najbliższego piątku w polskich kinach.

kadr z filmu Steve Jobs / Fot. materiały prasowe„Listy do M. 2”

Druga część najpopularniejszej polskiej komedii minionego ćwierćwiecza. Poznajemy dalsze losy głównych bohaterów w których wcielili się m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak i Katarzyna Zielińska. Co istotne reżyserem drugiej części filmu nie jest Słoweniec Mitja Okorn lecz Maciej Dejczer.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Steve Jobs”

Film biograficzny w reżyserii Danny’ego Boyle’a. Steve Jobs (Michael Fassbender) i Steve Wozniak (Seth Rogen) w 1976 roku założyli firmę Apple, która dzięki innowacyjnym produktom stała się globalną marką. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Kate Winslet i Jeffa Danielsa.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Imigranci”

Francuski dramat, którego reżyserem jest Jacques Audiard, został w tym roku nagrodzony „Złotą Palmą” na festiwalu w Cannes. Dheepan (Jesuthasan Antonythasan), posługując się fałszywymi dokumentami, ucieka wraz z przypadkowo spotkaną kobietą i dzieckiem z pogrążonej w chaosie Sri Lanki. We Francji główny bohater dostaje pracę i mieszkanie na paryskich przedmieściach. Zżywa się z mieszkającą z nim kobietą i dziewczynką. Jednak brutalna rzeczywistość od której tak uciekali, dosięga ich w nowym miejscu zamieszkania.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Moja matka”

Reżyser filmu Nanni Moretti na podstawie własnych doświadczeń, stworzył obraz kobiety, borykającej się z rodzinnymi problemami. Reżyserka Margherita (Margherita Buy) nie widzi sensu w swojej działalności, gdy jej związek się rozpada a matka jest ciężko. Istotne dla Margherity są również relacje z dorastającą córką.

ZOBACZ ZWIASTUN


„W objęciach węża”

Film przygodowy, autorstwa kolumbijskiego reżysera Ciro Guerry. Dwóch naukowców poszukuje leczniczej rośliny Yakruny. Jej tajemnicę jako jedyny zna Karamate, szaman z Amazonii. Jego wsparcie będzie niezbędne dla uczonych w trakcie pełnej przygód podróży. W rolach głównych: Antonio Bolivar, Jan Bijvoet oraz Brionne Davis.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Git”

Oparty na prawdziwych wydarzeniach film Kamila Szymańskiego. W drugiej połowie lat 90-tych do łęczyckiego zakładu karnego trafia „Młody” (Arkadiusz Detmer) w którym największe wpływy ma „Kuba” (Włodzimierz Matuszak). „Kuba” udziela wywiadu po którym rozpętuje się afera. Grozi mu niebezpieczeństwo podobnie jak prześladowanemu i bitemu przez współwięźniów „Młodemu” z którym spotka się w celi. Gdy „Kuba” zostaje zamordowany, dziennikarz któremu udzielił wywiadu rozpoczyna własne śledztwo.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Powrót do Itaki”

Amadeo (Nestor Jimenez) po latach emigracji wraca na rodzinną Kubę. W Hawanie spotyka przyjaciół z którymi wspomina swoją młodość. Film w reżyserii Laurenta Canteta.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Sawa. Mały wielki bohater”

Animowany film rosyjski, autorstwa Maksima Fadejewa. Mały chłopiec rusza w pełną przygód podróż po magicznej krainie w towarzystwie białej wilczycy, córki szamana i osobliwego stworka.

ZOBACZ ZWIASTUN

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.