Facebook Google+ Twitter

Premiery tygodnia. Jakie filmy zobaczymy w kinie od 23 października?

„11 minut”, „Crimson Peak. Wzgórze krwi”, „Łowca czarownic”, „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”, „Sól ziemi”, „Ugotowany”, „Życie na kredycie” oraz „Moja chuda siostra” - powyższe filmy od najbliższego weekendu zobaczymy w polskich kinach.

 / Fot. materiały prasowe„11 minut”

Najnowszy film w reżyserii Jerzego Skolimowskiego, jest koprodukcją polsko-irlandzką. Obraz opowiada o zdradzie, zazdrości i przeznaczeniu, które w tytułowe „11 minut”, zmieniają na zawsze życie różnych osób. W rolach głównych doborowi polscy aktorzy: Wojciech Mecwaldowski, Andrzej Chyra, Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki oraz Mateusz Kościukiewicz.

ZOBACZ ZWIASTUN

„Crimson Peak. Wzgórze krwi”

Akcja filmu Guillermo del Toro, przenosi nas do XIX-wiecznej Anglii. Młoda pisarka zamieszkuje w zamku, należącym do jej męża. Sama rezydencja, jak i jej właściciel skrywają przed kobietą wiele tajemnic. W głównych role wcielili się Mia Wasikowska, Jessica Chastain oraz Tom Hiddleston.

ZOBACZ ZWIASTUN

„Łowca czarownic”

Po wielu latach Kaulder, będzie musiał ponownie zmierzyć się z wskrzeszoną Królową Czarownic, którą niegdyś uśmiercił. W swojej walce wykorzysta klątwę nieśmiertelności, rzuconą przez Królową. W roli głównej znany z serii filmów “Szybcy i wściekli” Vin Diesel.

ZOBACZ ZWIASTUN

„Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”

Film Joe Wrighta, przeznaczony jest dla całej rodziny. Osierocony chłopiec zostaje przeniesiony do bajkowej krainy – Nibylandii. Czeka go wiele przygód, w trakcie których, odkryje swoje przeznaczenie do bycia Piotrusiem Panem. W roli głównej wystąpił Levi Miller. Ponadto w filmie zagrali m.in. Hugh Jackman, Amanda Seyfried, czy też próbująca ostatnio swoich sił w aktorstwie, modelka Cara Delevingne.

ZOBACZ ZWIASTUN

„Sól ziemi”

Film Wima Wendersa i Juliano Ribeiro Salgado przedstawia pracę fotografa i dokumentalisty Sebastiao Salgado. W trakcie swojej wieloletniej pracy Brazylijczyk, był świadkiem historycznych wydarzeń, w których tle dokumentował życie zwykłych ludzi.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Ugotowany”

W roli głównej filmu Johna Wellsa, wystąpił Bradley Cooper. Ambitny szef kuchni Adam Jones, wraz ze swoją ekipą, będzie walczył o podniebienia mieszkańców Londynu. Jonesa czeka także jeszcze jedno wyzwanie, którym będzie zdobycie uczucia Helene (Sienna Miller).

ZOBACZ ZWIASTUN

„Życie na kredycie”

Islandzki dramat w reżyserii Baldvina Zophoniassona, zobrazował historie różnych osób, znajdujących się na życiowych zakrętach i próbujących niejednokrotnie powrócić do równowagi. W filmie wystąpili m.in. Thor Kristjansson i Hera Hilmar.

ZOBACZ ZWIASTUN

„Moja chuda siostra”

Kolejny dramatem, tym razem ze Szwecji, jest film Sanny Lenken. Reżyserka przedstawia w nim los Stelli, która jako jedyna wie o zaburzeniach odżywiania swojej starszej siostry Katji. Skrywana przez nie tajemnica wpływa negatywnie na atmosferę w domu. W roli Katji wystąpiła piosenkarka Amy Diamond, znana w Polsce przede wszystkim ze swojego singla What's in it for me.

ZOBACZ ZWIASTUN

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.