Facebook Google+ Twitter

Premiery tygodnia. Jakie filmy zobaczymy w kinie od 6 listopada? Hitem zestawienia jest "Spectre"

„Spectre”, „Sufrażystka”, „Kim jest Michael”, „W cieniu kobiet”, „Zakazany Bóg” oraz „Rabusie fistaszków”. Już w najbliższy weekend powyższe filmy, będą do obejrzenia w polskich kinach.

 / Fot. materiały prasowe„Spectre”

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier nie tylko tego tygodnia ale także roku. W rolę Jamesa Bonda po raz ostatni wcielił się Daniel Craig. Reżyserem filmu jest Sam Mendes, który miał już okazję pracować nad „Skyfall”, czyli poprzednią częścią serii. Tym razem agent 007, będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą organizacją SPECTRE, odkrywając równocześnie prawdę o sobie. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Lea Seydoux, Monica Bellucci oraz Christoph Waltz.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Sufrażystka”

Film wyreżyserowała Sarah Gavron. Przełom XIX i XX wieku. Historia grupy kobiet, walczących o swoje przywileje, stała się początkiem większego ruchu społecznego. Aby osiągnąć cel jakim było poszerzenie praw obywatelskich kobiet, sufrażystki stosowały radykalne formy protestu. W rolach głównych wystąpiły m.in. Meryl Streep, Carey Mulligan i Helena Bonham Carter.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Kim jest Michael”

Głównym bohaterem filmu Justina Kelly’ego jest aktywista gejowski Michael Glatze. W jego roli wystąpił James Franco. Michael po śmierci matki porzuca swoje dotychczasowe życie. Rozpoczyna studia biblijnie na których poznaje Rebekę (Emma Roberts).


„W cieniu kobiet”

Francuska produkcja w reżyserii Philippe’a Garrela. Pierre i Manon są zgranym duetem, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. W pewnym momencie oboje oddalają się od siebie szukając szczęścia u boku innych partnerów co negatywnie wpłynie na ich życie. W rolach głównych wystąpili Stanislas Merhar i Clotilde Courau.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Zakazany Bóg”

Hiszpański dramat historyczny, którego reżyserem jest Pablo Moreno. Akcja filmu toczy się w czasie hiszpańskiej wojny domowej w latach 1936-1936 podczas której, zniszczono wiele kościołów i klasztorów. Wierni pod groźbą śmierci, zmuszani byli do wyrzeczenia się swojej wiary. W filmie wystąpili m.in. Jacopo Munoz oraz Inigo Etayo.

ZOBACZ ZWIASTUN


„Rabusie fistaszków”

Animowany obraz twórców „Shreka”. Wiewiórka staje do walki z korporacją, mającą na celu wywiezienie z lasu wszystkich żołędzi. Dołączają do niej inne zwierzęta, które w obliczu głodu jednoczą siły.

ZOBACZ ZWIASTUN


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.