Facebook Google+ Twitter

Prestiżowe wyróżnienie Must Have dla Brambla i Stołka Królika.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-18 12:41

Brambla - pierwszy polski inkubator kreatywności, który oferuje młode polskie wzornictwo i grafikę w krótkich seriach – otrzymał prestiżowe wyróżnienie Must Have 2014 za Stołek Królika.

Prosty i funkcjonalny projekt nagrodzonego mebla to dzieło warszawskiego studia UAU Project. Stołek Królika do obejrzenia m.in. na targach Łódź Design Festiwal już od 9 października. Sto

łek Królika to przykład produktu, który umiejętnie łączy walory użytkowe z estetycznymi. Prosta organiczna forma oraz naturalna kolorystyka sprawiają, że mebel doskonale pasuje zarówno do minimalistycznie jak i eklektycznie zaaranżowanych wnętrz.

„Stawiamy na młodych, polskich designerów. Stołek Królika już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem. Trafia przede wszystkim do miłośników dobrego designu we Włoszech, Francji i Niemczech, ale mam nadzieję, że dzięki wyróżnieniu Must Have mocniej zaistnieje na polskim rynku.“ – mówi Małgorzata Tomaszkiewicz Ostrowska, Brambla.

Do tegorocznego konkursu Must Have - organizowanego w ramach Łódź Design Festiwal - zgłoszono 360 propozycji, z czego Rada Ekspertów, złożona z przedstawicieli najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa oraz mediów związanych z designem i architekturą, wyselekcjonowała 61 najciekawszych projektów. O wyborze decydowały: innowacyjność, funkcjonalność, jakość wykonania, ergonomia oraz estetyka produktów. Rokrocznie, najlepsze nagrodzone produkty wystawiane są na Must Have from Poland w Mediolanie.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.