Facebook Google+ Twitter

Prewencja z wideorejestratorem w roli głównej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-31 17:00

Rusza akcja Kamera na pokładzie, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach. Osoby, które wezmą udział w inicjatywie i wyślą zgłoszenie na profilu Facebookowym Mio Polska mogą wygrać kartę microSD o pojemności 16gb

Mechanizm i założenie działania akcji są proste. Świadomość monitorowania sytuacji na drodze przez kierowców ma pohamować zapędy innych użytkowników ruchu drogowego. To ma także doprowadzić do ogólnego zwiększenia poczucia bezpieczeństwa na polskich drogach.

„Ostatnie zamieszanie wokół wideorejestratorów samochodowych nie powinno zniechęcać użytkowników do ich wykorzystywania” – komentuje Mariusz Manowski, Sales and Marketing Director MiTAC Europe. – „Nikt nie ma się czego obawiać, jeżeli w Polsce nagrywa filmy do celów prywatnych, jako potencjalny dowód w sytuacji wypadku czy kolizji, do wykorzystania przez Policję. W takim celu powstały specjalne skrzynki policyjne, na które można przesyłać takie nagrania” – dodaje.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy kupić wideorejestrator Mio dostępny w sprzedaży, odszukać wewnątrz pudełka pomarańczową nalepkę z logo Kamera na pokładzie i nakleić ją na tylną szybę samochodu. Zdjęcia naklejek zarejestrowanych w aplikacji promocyjnej na Facebooku Mio Polska zostaną nagrodzone kartami SD o pojemności 16GB.

„Organizowana przez MiTAC akcja jest atrakcyjna z dwóch powodów. Po pierwsze przyklejając do szyby naklejkę z informacją, że w samochodzie jest kamera, podnosimy bezpieczeństwo na drodze. Pozostali użytkownicy są mniej skłonni do naruszania przepisów drogowych wiedząc, że mogą być nagrywani. Po drugie – uczestnicy zabawy mają szansę wygrać kartę SD, przydatną nie tylko w kamerach” – dodaje Marcin Gutkiewicz, CEE Marketing Manager MiTAC Europe.

Akcja potrwa do końca 2014 roku lub do wyczerpania zapasów. Regulamin konkursu znajduje się w aplikacji konkursowej na profilu Mio Polska na Facebooku.


MiTAC International Corporation — informacje
MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcjia systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów, na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

(Paweł Blados)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: MIO mivue


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.