Facebook Google+ Twitter

Prezentacja książki rosyjskiego wywiadu 1 września

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-08-28 21:23

Rosyjska agencja prasowa RIA-Novosti ponownie anonsuje prezentację zbioru dokumentów pod nazwą "Sekrety polskiej polityki zagranicznej 1935-45".

Według najnowszych informacji, prezentacja odbędzie się 1 września - w rocznicę rozpoczęcia drugiej wojny światowej i w dniu wizyty premiera Władimira Putina w Polsce.

Informacja o prezentacji we wtorek książki "Sekrety polskiej polityki zagranicznej 1935-45" pojawiła się późno wieczorem na stronie internetowej agencji prasowej RIA-Novosti. Książka zostanie zaprezentowana we wtorek w południe czasu moskiewskiego czyli o godzinie 10:00 czasu polskiego. W zbiorze mają się znaleźć odtajnione dokumenty rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego dotyczące Polski.

Pierwotnie prezentację książki planowano na 31 sierpnia. Jednak media poinformowały o jej odwołaniu. Komentatorzy ocenili to jako gest w stronę Polski przed przyjazdem do naszego kraju premiera Rosji Władimira Putina.

Dotychczas w rosyjskich mediach pojawiło się wiele kontrowersyjnych opinii o drugiej wojnie światowej - w tym zarzuty, że Polska sprzymierzała się z Hitlerem przeciwko Związkowi Radzieckiemu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.