Facebook Google+ Twitter

Prezentacja logo Euro 2012 już wkrótce!

Uroczysta ceremonia przedstawienia logo najbliższych Mistrzostw Europy odbędzie się 14 grudnia na placu Michajłowskim w Kijowie. O tym wydarzeniu poinformował prezes Ukraińskiej Federacji Piłkarskiej Hrihorij Surkis.

 / Fot. Leszek Szymański PAP"Jest to niezwykle ważne wydarzenie, które rozpocznie mistrzostwa"- powiedział Surkis, który wraz z prezesem PZPN Grzegorzem Lato i prezydentem UEFA Michelem Platinim, oficjalnie przedstawią logo zbliżających się Mistrzostw Starego Kontynentu. Trzy dni wcześniej, 11 grudnia odbędzie się posiedzenie Komitetu Wykonawczego, w którym zapadnie decyzja o tym, jakie ukraińskie miasta będą gospodarzami Euro 2012.

Logo ma nawiązywać do tradycji kulturowej Polski i Ukrainy; zawierać będzie kojarzące się z tymi krajami symbole. Oficjalny znak mistrzostw wyłoni się z wielkiej paczki świątecznej, która będzie położona na środku placu Michałowskiego. Rozpakowania jej dokonają najważniejsi zaproszeni na tę uroczystość goście. Następnie logo będzie prezentowane w centralnych punktach miast, które będą gościć uczestników Euro 2012.

Następne ważne wydarzenie w operacji "Euro 2012" odbędzie się 7 lutego przyszłego roku, kiedy to w Warszawie rozlosowane zostaną grupy eliminacyjne.

http://www.futbolnews.pl/informacje/futbol-news/art,978,14-grudnia-poznamy-logo-euro-2012.htmlfutbolnews.pl
http://sport.onet.pl/0,1260069,2084335,,nietypowa_prezentacja_logo_euro_2012,wiadomosc.htmlwww.sport.onet.pl
sport.wp.pl" rel="external">http://sport.wp.pl/kat,37154,title,14-grudnia-prezentacja-logo-mistrzostw,wid,11716095,wiadomosc.html " rel="external">sport.wp.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.